Unitrez Ochrona – Agencja Ochrony w Opolu

Ubezpieczenie Opole – porównaj ceny polisy

Porównywanie cen polis ubezpieczenia OC i AC stanowi jeden z podstawowych kroków, jakie powinieneś poczynić, aby kupić dobre i tanie ubezpieczenie, dopasowane do Twoich możliwości finansowych oraz potrzeb. W sieci Internet dziala wiele porównywanek cen polis OC i AC, ale takie samo porównanie cen możesz zrobić także bezpośrednio u agenta, np. kontaktując się z doradcą ubezpieczeniowym Unitrez.

Polisa OC i polisa AC

Zakup polisy OC i AC nie jest przyjemnością, dlatego, że wymaga opłacenia składki, która czasami sięga nawet kilku tysięcy złotych, szczególnie jeśli jesteś młodym kierowcą lub posiadasz historię szkód, które spowodowałeś w ostatnich latach. Wprawdzie zakup polisy AC, jak również dodatkowych ubezpieczeń jak NNW, ubezpieczenia szyb i opon, nie jest obowiązkowe, cieszą się one coraz większym zainteresowaniem. Porównywarka cen polis OC i AC uwzględnia również dodatkowe opcje, podobnie jak rozmowa z agentem, który dokładnie poinformuje Cię o możliwościach i zaproponuje najlepszą ofertę.

Polisa OC to obowiązkowe ubezpieczenie, które musi posiadać każdy kierowca zarejestrowanego pojazdu. Chroni ona interesy właściciela pojazdu, który może stać się sprawcą zdarzenia. Pokrycie szkód naprawy innego pojazdu czy nawet koszty leczenia i odszkodowania dla poszkodowanych, mogą być liczone w dziesiątkach i setkach tysięcy złotych. O ile zakup polisy OC nie jest przyjemnością, to jej cena jest nieporównywalnie niższa do tego, ile musiałbyś zapłacić samemu za naprawienie wyrządzonych szkód.

Polisa AC to nieobowiązkowe ubezpieczenie, Autocasco, które z kolei chroni Twój pojazd przed następstwami działań innych kierowców. Nie uchroni Cię przed kradzieżą czy uszkodzeniem, ale otrzymasz wypłatę świadczeń z tego tytułu.

Porównaj cenę polisy OC i AC w różnych towarzystwach ubezpieczeniowych

Porównywanie cen polis ubezpieczeniowych to podstawa do tego, aby wybrać nie tylko produkt tani, ale przede wszystkim dopasowany do naszych potrzeb. O ile wybór polisy OC jest często podyktowany ceną, to w przypadku polisy AC konieczne jest dokładne sprawdzenie OWU, aby nie okazało się, że pomimo posiadanego ubezpieczenia, w przypadku uszkodzenia pojazdu, będziemy dopłacali do naprawy.

W sieci Internet funkcjonuje wiele porównywarek cen polisy OC i AC, ale zanim dokonasz wyboru, wymagane jest zapoznanie się z każdą ofertą osobno. Skorzystaj z pomocy naszego agenta ubezpieczeń, aby porównać ofertę 9 towarzystw ubezpieczeniowych i wybrać najlepszą ofertę. Pamiętaj, że do zakupionej polisy OC i AC możesz dobrać produkty dodatkowe, np. Assistance, ubezpieczenie szyb i opon, ubezpieczenie NNW i inne.

Często zakup taniej polisy OC i AC może być jeszcze bardziej opłacalny, gdy zdecydujesz się rozszerzyć ilość produktów, np o ubezpieczenie na życie, ubezpieczenie turystyczne czy ubezpieczenie domu lub mieszkania. Porównaj ceny Twojej polisy z nami.

Ubezpieczenie samochodu Opole

Szukasz ubezpieczenia w Opolu? Sprawdź ofertę Unitrez Ubezpieczenia Opole. Oferujemy ubezpieczenia OC i AC 9 firm ubezpieczeniowych, sprawdź Ergo Hestia Opole, Uniqa Opole, Warta Opole, Allianz Opole, HDI Opole, MTU Opole, Proama Opole, Compensa Opole, Generali Opole. Skonaktuj się z naszym doradcą i porównaj ceny polisy OC. Zapytaj o ubezpieczenie na życie, ubezpieczenie domu i mieszkania, ubezpieczenie grupowe dla firm.