Unitrez Ochrona – Agencja Ochrony w Opolu

Agencja ochrony - wojewodztwo opolskie

Unitrez – Agencja ochrony osób i mienia. Od ponad 30 lat świadczymy usługi w obszarze ochrony osób i mienia, montażu i serwisu systemów alarmowych, systemów monitoringu, a w tym również ochrony stacjonarnej, patroli interwencyjnych oraz ochrony zdalnej, stanowiących kluczowe usługi naszej firmy. 

Działamy na terenie Opolszczyzny, tzn. całego województwa opolskiego, dostarczając wysokiej jakości rozwiązania dla ochrony domów, mieszkań, budynków firmowych, biur, sklepów, warsztatów i innych obiektów, które wymagają ochrony lub monitoringu. Nasze patrole interwencyjne stacjonują w Opolu, Nysie, Prudniku, Krapkowicach, Kluczborku, Niemodlinie, Dobrzeniu Wielkim i Ozimku. Patrol interwencyjny to jedyna usługa, którą świadczymy na ograniczonym obszarze do 30 km od wskazanych wyżej miast. 

Nasze biura znajdziesz w Opolu, Nysie i Prudniku, gdzie możesz porozmawiać z naszymi przedstawicielami. Możesz też skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo i umówić się na spotkanie w dowolnym miejscu, także u Ciebie, gdzie przybędzie nasz przedstawiciel. 

Jeżeli potrzebujesz kompleksowej ochrony i bezpieczeństwa, włączając w to patrol interwencyjny oraz ochronę mieszkań, domów, posesji i firm, skontaktuj się z nami.

Agencja ochrony Unitrez: patrol interwencyjny opolskie, antynapad Opolskie, alarmy i kamery opolskie, serwis i montaż kamer i alarmów opolskie, obszar działania patrolu interwencyjnego ochrona opolskie, kamery opolskie, alarmy opolskie, powiat opolski ochrona i inne usługi ochrony i bezpieczeństwa.

 

Chcesz się przekonać czy łatwo jest zapewnić sobie bezpieczeństwo?

Zadzwoń i umów się na bezpłatną konsultację w biurze w Opolu, Nysie, Prudniku lub w Twojej firmie czy domu.

Usługi ochrony osób i mienia:

Na terenie całego województwa opolskiego zapewniamy kompleksowy zakres usług naszej agencji ochrony. Obejmuje to szeroki wachlarz usług, takich jak:

 • ochrona stacjonarna (fizyczna oraz systemy monitoringu)
 • monitorowanie obiektów (montaż, serwis systemów monitoringu)
 • montaż systemów alarmowych i kamer (plan + montaż systemu)
 • systemy antynapad
 • konwoje rzeczy i osób
 • wirtualny sąsiad (ochrona krótkoterminowa)
 • videopatrol (system monitoringu połączony z centrum monitoringu Unitrez)
 • videoweryfikacja (system monitoringu, wykrywanie zagrożenia, zdalne wezwanie ochrony)
 • montaż systemów kamer i czujników BCS
 • mobilne wieże monitoringu
 • inne systemy i usługi nie wskazane wyżej (prosimy o kontakt).

Patrol interwencyjny a obszar działania:

Jako agencja ochrony świadczymy wszystkie usługi, mające na celu zapewnienie szeroko pojętej ochrony osób i mienia.

Patrol interwencyjny to jedyna usługa z naszego portfolio, która jest ograniczona terytorialnie. Chcąc zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług i szybki czas reakcji, patrol interwencyjny, uzbrojony zespół szybkiego reagowania, działa w obszarze wybranych miast i do 30 km od nich, tj. Opole, Nysa, Prudnik, Krapkowice, Kluczbork, Niemodlin, Dobrzeń Wielki, Ozimek

Jeśli nie znajdujesz się w obszarze działania patrolu interwencyjnego, ale potrzebujesz lepszej ochrony, niż tylko system alarmowy i monitoring wizyjny, możesz skorzystać z naszych usług rozszerzonych, tj. videopatrol i videoweryfikacja

Praca w ochronie, województwo opolskie:

Na naszej stronie internetowej w obszarze Praca, znajdziesz infomacje o aktualnych rekrutacjach prowadzonych w naszej firmie. Współpracujemy z urzędami pracy w całym województwie. 

Nasza firma zajmuje się także przygotowaniem do zawodu kwalifikowanego pracownika ochrony osób i mienia. Przeprowadzamy certyfikowane szkolenia, upoważniające do uzyskania licencji oraz jej przedłużenia:

Kamery, monitoring, alarmy woj. opolskie

Jako agencja ochrony, oferujemy szeroki zakres usług, które wykraczają poza tradycyjną ochronę osób i mienia. Nasza specjalizacja obejmuje m.in. kompleksowe planowanie, montaż i serwis systemów alarmowych, czujników, zamków oraz monitoringu. 

W naszej ofercie znajdują się innowacyjne rozwiązania technologiczne, takie jak alarmy, kamery, rejestratory, czujniki oraz inteligentne systemy identyfikacji wizualnej, zamki sterowane zdalnie, itp.. 

W celu zapewnienia najwyższej jakości, współpracujemy z renomowanymi producentami sprzętu, a w szczególności firmą BCS – naszym głównym partnerem technologicznym.

Nasi wyspecjalizowani technicy świadczą usługi profesjonalnego montażu i serwisu kamer, systemów alarmowych, czujników oraz urządzeń opartych na sztucznej inteligencji, w tym również systemów bezprzewodowych. Działamy na terenie całego województwa opolskiego. 

Kamera IP BCS POINT - kamera do monitoringu zewnętrznego
W 2022 roku wzrasta wysokość kar za różne przekroczenia, szczególnie prędkość, sprawdź taryfikator mandatów 2022

Ochrona zdalna na terenie całego województwa

Nasi wyspecjalizowani technicy świadczą usługi profesjonalnego montażu i serwisu kamer, systemów alarmowych, czujników oraz urządzeń opartych na sztucznej inteligencji, w tym również systemów bezprzewodowych na terenie całego województwa opolskiego

Instalowane przez nas systemy mają możliwość integracji z naszym centrum monitoringu (Opole), co pozwala na dodatkowe usługi, takie jak videopatrol i videoweryfikacja.

Nasze centrum monitoringu skrupulatnie monitoruje obiekty zdalnie i podejmuje odpowiednie działania w przypadku sytuacji wymagających natychmiastowej interwencji, np. wezwania policji, karetki pogotowia czy straży pożarnej lub innych jednostek, w tym również patrolu interwencyjnego. 

To idealne rozwiązanie, stanowiące kompromis, pomiędzy tradycyjnymi systemami monitoringu, a usługą patrolu interwencyjnego wzywanego każdorazowo po uruchomieniu alarmu lub antynapadu. 

Inne usługi ochrony i bezpieczeństwa

Jeśli szukasz innych, niż wymienione wyżej , usług ochrony i bezpieczeństwa, skontaktuj się z nami. Jako agencja ochrony i największy dostawca usług i systemów ochrony, jesteśmy w stanie kompleksowo dostarczyć Ci niestandardowe rozwiązania.

W ofercie posiadamy także szkolenia dla pracowników ochrony, kursy doszkalające, a także mobilne wieże monitorowania, inteligentne systemy weryfikacji (rozpoznawanie osób, pojazdów), bezdotykowe systemy kontroli temperatury, mobilne systemy antynapadowe (np. na telefon) i inne.

Jeśli potrzebujesz chronić swoje mienie, dom, mieszkanie, posesję, plac budowy, tereny rolne, drogi dojazdowe – skontaktuj się z nami już teraz: Zadzwoń: (+48) 77 457 80 13