Unitrez Ochrona – Agencja Ochrony w Opolu

Budowa stadionu w Opolu a kwestie bezpieczeństwa

Trwa budowa stadionu w Opolu przy zbiegu ul. Północnej i Technologicznej (niedaleko CH Karolinka). Z jednej strony mieszkańcy Opola (centrum) cieszą się z takiej decyzji, gdyż dotychczasowy tłum kibiców zostanie przekierowany na obrzeża miasta. Z drugiej strony, budowa nowego stadionu, podniesienie jego rangi i możliwości, powoduje, że będzie on stanowił szansę na zabawę dla większych grup kibiców. Wśród nich mogą trafić się jednostki, które mniej lub bardziej zadowolone z wyniku meczu (lub innego powodu) zechcą uszkodzić mienie mieszkańców Opola.

Niestety takie sytuacje zdarzają się w każdym mieście i fakt, że poruszamy ten temat na naszym blogu, nie dotyczy konkretnie Opola i oceny kibiców przyjeżdżających oraz mieszkających w mieście. Wręcz przeciwnie, jako doświadczona agencja ochrony, doskonale wiemy, że zarówno kibice z Opola oraz kibicie odwiedzający nasze miasto, potrafią doskonale się bawić i nie wywoływać na mieście sytuacji, których konsekwencje zwykle kończą się wezwaniem patrolu policji lub innej jednostki interwencyjnej. Ne możemy założyć, że w związku z powstaniem nowego stadionu, zwiększenie liczby kibiców, nie doprowadzi także do zwiększenia liczby sytuacji, w których ochrona mienia będzie po prostu konieczna.

Trasy dojazdowe do nowego stadionu w Opolu

W dalszej części artykułu przyjrzymy się okolicy nowego stadionu w Opolu oraz wskażemy kilka wybranych ulic, na których będziemy zachęcali mieszkańców do skorzystania z naszych usług, szczególnie w obszarze montażu systemów alarmowych oraz kamer monitoringu.

Dojazd do nowego stadionu w Opolu będzie możliwy przede wszystkim za pomocą samochodów osobowych i autobusów, a także komunikacją PKP (Opole Wschodnie + przesiadka w komunikację miejską, taxi, bolt). Dodatkowo w pobliżu stadionu znajduje się CH Karolinka, sklep Biedronka, osobny lokal McDonals. Obszar wokół stadionu, chociaż przeznaczony przede wszystkim pod duże inwestycje i lokale usługowe, to również zabudowa domków jednorodzinnych oraz wielorodzinnych (np. osiedle Senatorskie).

Szczególną uwagę zwracamy na trzy ulice:

  • Technologiczną, w kierunku CH Karolinka, sklepu Biedronka i przystanków komunikacji miejskiej,
  • Partyzancką, na której również znajduje się wiele przystanków autobusowych,
  • Domańskiego, która prowadzi w kierunku dworca Opole Zachodnie.

Mieszkańców ul. Technologicznej, Partyzanckiej oraz Domańskiego, a także zarządców budynków, firm, instytucji, restauracji, wspólnot mieszkaniowych, zapraszamy do kontaktu, celem dopasowania ochrony do bieżących potrzeb Zadzwoń: (+48) 77 457 80 13

Sugerowanie rozwiązania:

  • Montaż i instalacja systemów alarmowych, czujników ruchu, itp.
  • Montaż i instalacja kamer monitoringu z rejestratorem i systemami detekcji ruchu,
  • instalacja kamer monitoringu z systemami identyfikacji wizualnej (wyższa jakość, detekcja ruchu, śledzenie obiektów),
  • instalacja systemu monitoringu wraz z usługą videopatrolu (patrole zdalne realizowane przez centrum monitoringu Unitrez),
  • instalacja systemu monitoringu wraz z usługą videoweryfikacji (patrole zdalne, wezwanie patrolu interwencyjnego),
  • dodatkowe zabezpieczenia drzwi i okien,
  • oświetlenie posesji, uruchamiane czujnikami ruchu, itp..