Unitrez Ochrona – Agencja Ochrony w Opolu

Kiedy warto zainwestować w aplikację Antynapad?

Aplikacja Antynapad dostępna w ofercie firmy Unitrez – Agencja ochrony to rozwiązanie, które idealnie sprawdzi się w firmie jak również w domu. Aplikacja działa w oparciu o urządzenie z systemem Android z dostępem do sieci Internet. Wystarczy, że masz przy sobie, np. telefon a w każdej chwili możesz uruchomić alarm i wezwać patrol interwencyjny, który dokona sprawdzenia i podejmie stosowną interwencję na chronionym obiekcie.

W odróżnieniu od stacjonarnych systemów alarmowych, pilotów antynapadowych czy połączenia telefonicznego, aplikacja Antynapad wymaga jedynie urządzenia z dostępem do Internetu. Urządzenia, które przeważnie każdy z nas ma przy sobie, np. telefonu komórkowego. Chroniony obiekt wpisany jest do naszej bazy, a z poziomu aplikacji możesz uruchomić alarm i wezwać patrol interwencyjny. Tak naprawdę nie musisz nawet przebywać na obiekcie, aby patrol podjął się interwencji.

Aplikacja Antynapad jest nierozłącznie związana z ochroną mienia, którą możemy zapewnić klientowi poprzez świadczenie usługi, np. podjazdu patrolu interwencyjnego. Istnieje wiele możliwości wezwania takiego patrolu na obiekt, począwszy od popularnego pilota antynapadowego, skończywszy na systemach Wideoweryfikacji. Także połączenia telefonicznego. Każde z rozwiązań spełnia swoją funkcję jak należy ale to aplikacja Antynapad wychodzi na przeciw potrzebom XXI wieku zapewniając ochronę mienia w pełni kontrolowaną przez klienta z dowolnego miejsca na świecie.

Aplikacje mobilne pokazują, że ochrona mienia i osób może być jeszcze skuteczniejsza dzięki urządzeniom, które mamy zawsze przy sobie. Warto w tym miejscu zwrócić uwagę właśnie na ten szczegół jakim jest możliwość wezwania patrolu interwencyjnego posiadając jedno urządzenie podłączone do sieci Internet.

Kiedy warto zainteresować się aplikacją Antynapad?

Wyobraźmy sobie kilka sytuacji w których taka aplikacja może sprawdzić się jako idealne zabezpieczenie. Jedną z nich jest nasza obecność w domu, kiedy czujemy zagrożenie, np. ktoś kręci się w koło domu. Możesz użyć swojego urządzenia mobilnego aby szybko przygotować się do wezwania patrolu interwencyjnego.

Nie inaczej będzie gdy wracając ze spaceru zauważysz, że ktoś próbuje właśnie wejść do Twojego domu. Jednak to rozwiązanie sprawdzi się także, gdy jesteś z dala od domu. Jeśli masz własny system monitoringu, np. SmartHome czy zadzwonił sąsiad, w każdej chwili za pomocą aplikacji mobilnej możesz uruchomić alarm i wezwać patrol interwencyjny, który podejmie się interwencji. Sprawdzi obiekt, uchwyci osoby podejrzane, w miarę konieczności wezwie odpowiednie służby i zabezpieczy mienie.

Łatwo wytypować kilka najważniejszych zalet Aplikacji Antynapad:

  • działa niezależnie od innych systemów alarmowych w domu,
  • nie wymaga udziału osób trzecich w ocenie zagrożenia,
  • działa w oparciu o urządzenie mobilne, np. telefon komórkowy,
  • działa z daleka od chronionego obiektu,
  • nie jest konieczne instalowanie żadnych urządzeń w domu,
  • zewnętrzne źródło zasilania nie jest konieczne,
  • nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów usług, poza abonamentem na utrzymanie aplikacji oraz interwencję patrolu,
  • możesz użyć aplikacji zarówno do ochrony mienia jak i osób w nim znajdujących się,
  • możesz włączyć powiadomienie z dowolnego miejsca w domu, wstrzymać się do momentu który uznasz za najlepszy,
  • prosta instalacja i uruchomienie aplikacji.

Aplikacja Antynapad to nowość w ofercie Unitrez – Agencja Ochrony Opole. To wygodne rozwiązanie zarówno dla posiadaczy systemu monitoringu video jak również osób które nie posiadają żadnych zabezpieczeń, ale z jakiś powodów (patrz w/w) chciałby zabezpieczy mienie oraz osoby przebywające w nim.

Dowiedz się więcej o aplikacji Antynapad

Zadzwoń i umów się na bezpłatną konsultację.