Unitrez Ochrona – Agencja Ochrony w Opolu

Ochrona Stacjonarna

Jedną z głównych usług realizowanych przez firmę Unitrez Ochrona – Agencja Ochrony w Opolu jest Ochrona Stacjonarna, zwana również jako ochrona fizyczna. Chronimy firmy, obiekty użyteczności publicznej, place budowy, obiekty produkcyjne, magazyny, budynki i obiekty prywatne.

Nasi specjaliści po analizie obiektu przygotowują indywidualny Plan Ochrony Obiektu.
Tworzony na jego podstawie System Ochrony składa się z pracowników ochrony, monitoringu, posterunków i dodatkowych elementów zabezpieczeń w zależności od potrzeb. 

W każdym momencie działania systemu wszystkie jego elementy i pracownicy ochrony podlegają ciągłej kontroli.

Bezpieczeństwo fizyczne to ochrona osób, mienia i aktywów fizycznych przed działaniami i zdarzeniami, które mogą spowodować szkody lub straty.  U podstaw bezpieczeństwa fizycznego leży ochrona obiektów, ludzi i zasobów przed zagrożeniami w świecie rzeczywistym. Obejmuje odstraszanie fizyczne, wykrywanie intruzów i reagowanie na te zagrożenia.

Fizyczne ataki mogą polegać na włamywaniu się do bezpiecznego centrum danych, wkradaniu się do zastrzeżonych obszarów budynku lub korzystaniu z terminali, do których nie mają dostępu służbowego. Atakujący mogą ukraść lub uszkodzić ważne zasoby IT, takie jak serwery lub nośniki pamięci, uzyskać dostęp do ważnych terminali aplikacji o znaczeniu krytycznym, wykraść informacje przez USB lub przesłać złośliwe oprogramowanie do systemów.

Nadzór obejmuje wszystko, od strażników na patrolu, alarmów przeciwwłamaniowych i telewizji przemysłowej po czujniki dźwięku i ruchu oraz prowadzenie rejestru, kto gdzie się udał.  W lokalizacjach o wyższym ryzyku firmy mogą stosować znacznie bardziej zaawansowane czujniki, takie jak czujniki zbliżeniowe, podczerwieni, obrazu, optyczne, temperatury, dymu i ciśnienia, aby zachować całościowy obraz swoich obiektów.

Chociaż skala i zaawansowanie kontroli i monitorowania będą się różnić w zależności od lokalizacji i potrzeb, istnieją najlepsze praktyki, które można zastosować na całym świecie, aby zapewnić solidną postawę bezpieczeństwa fizycznego.

Oferta Unitrez obejmuje m.in. montaż, obsługę oraz wprowadzenie dodatkowych usług:

Usługi wskazane wyżej świadczone są również na terenie całego województwa opolskiego. Ponadto możesz skorzystać z dodatkowych usług, jak, np. patrol interwencyjny.

Klienci, którzy zdecydowali się na skorzystanie z oferty, np. instalacja kamer monitoringu, patrol interwencyjny, systemy antynapadowe, monitoring z videoanalityką i inne, mogą liczyć na dodatkowe zniżki do ubezpieczenia domu, mieszkania oraz pojazdów. 

W ofercie Unitrez – Ubezpieczenia Opole, możesz w każdej chwili porównać ofertę 9 firm ubezpieczeniowych , wybierając najtańsze ubezpieczenie samochodu w Opolu, najtańsze ubezpieczenie mieszkania w Opolu i inne.

Oferta ubezpieczeń dostępna jest także podczas rozmowy telefonicznej i kontaktu e-mail, dlatego możesz kupić ubezpieczenie online.

Chcesz się przekonać jak łatwo jest zapewnić sobie bezpieczeństwo?

Zadzwoń i umów się na bezpłatną konsultację.