Unitrez Ochrona – Agencja Ochrony w Opolu

Kontakt Unitrez Ochrona

Jesteśmy agencją ochrony działającą na terenie województwa opolskiego. Specjalizujemy się w ochronie osób i mienia, jednakowo ochronie fizycznej oraz ochronie za pomocą systemów alarmowych, monitoringu video. W naszym portfolio usług znajdziesz także usługi wirtualnej ochrony (zdalnej – videopatrol, videoweryfikacja) oraz szereg rozwiązań dodatkowych, jak mobilna ochrona za pomocą wież monitoringu, ochrona tymczasowa (wirtualny sąsiad). Specjalizujemy się również w organizacji kursów, upoważniających do wykonywania zawodu kwalifikowanego pracownika ochrony. Nasza oferta skierowana jest jednakowo do osób prywatnych, firm, instytucji, urzędów, itd..

Jeżeli potrzebujesz kompleksowej ochrony i bezpieczeństwa, włączając w to patrol interwencyjny oraz ochronę mieszkań, domów, posesji i firm, skontaktuj się z nami. Zapraszamy również do odwiedzenia naszych biur w Opolu, Nysie i Prudniku.

Zadzwoń:

Ochrona Opole

Biuro Unitrez
ul. Górna 5,
45-403 Opole

Siedziba główna / Centrum Monitoringu

Ochrona Nysa

Oddział Unitrez
ul. Racławicka 1
48-303 Nysa

Biuro znajduje się w budynku dworca PKP

Ochrona Prudnik

Oddział Unitrez
ul. Kościuszki 9
48-200 Prudnik

Biurko w budynku Centrum Przesiadkowe PKS

Chcesz się przekonać, jak łatwo zapewnić sobie bezpieczeństwo?

Zadzwoń i umów się na bezpłatną konsultację i wizytę naszego przedstawiciela.

Usługi ochrony osób i mienia Unitrez:

Na terenie całego województwa opolskiego oferujemy pełny zakres usług naszej agencji ochrony, w tym m.in.:

 • ochrona stacjonarna (ochrona fizyczna oraz systemy monitoringu)
 • monitorowanie obiektów (montaż, serwis systemów monitoringu)
 • montaż systemów alarmowych i kamer (plan + montaż systemu)
 • systemy antynapadowe (piloty, czujniki, aplikacje mobilne)
 • chronione konwoje rzeczy i osób, przedmiotów wartościowych, np. pieniędzy
 • wirtualny sąsiad (ochrona krótkoterminowa z alarmem i monitoringiem)
 • videopatrol (system monitoringu połączony z centrum monitoringu Unitrez)
 • videoweryfikacja (system monitoringu, wykrywanie zagrożenia, zdalne wezwanie ochrony)
 • montaż systemów kamer i czujników BCS
 • kompleksowe systemy bezpieczeństwa dla firm, instytucji, urzędów, hal, garaży, placów,
 • mobilne wieże monitoringu (na mecze, wydarzenia sportowe, koncerty, place budowy)
 • ochrona imprez (ochrona fizyczna, monitoring mobilny, analiza obrazu)
 • i inne usługi, także niestandardowe, na wg. indwydiualnych potrzeb klienta. 

Obszar działania firmy Unitrez:

Wszystkie oferowane przez nas usługi świadczymy na terenie całego województwa. Nasi pracownicy, przedstawiciele handlowi, jak również serwisanci są do Państwa dyspozycji w całym obszarze województwa. 

Patrol interwencyjny jest jednym z kluczowych elementów naszej oferty, a dostępność tej usługi zależy od lokalizacji baz patrolu interwencyjnego, które znajdują się w takich miastach, jak Opole, Nysa, Prudnik, Krapkowice, Gogolin, Kluczbork, Niemodlin, Dobrzeń Wielki i Ozimek. Nasi mobilni pracownicy ochrony są gotowi zapewnić ochronę (zgodnie z warunkami umowy) nawet w promieniu do 30 km od granic miasta. 

W naszej ofercie dostępne są także usługi zdalne, jak videopatrol i videoweryfikacja, które umożliwiają nam, dzięki połączeniu z centrum monitoringu w Opolu, na zdalne uruchomienie alarmu, wezwanie służb porządkowych, wezwanie patrolu lub pomocy. 

 

Inne usługi ochrony i bezpieczeństwa

Jeśli szukasz innych, niż wymienione wyżej , usług ochrony i bezpieczeństwa, skontaktuj się z nami. Jako agencja ochrony i największy dostawca usług i systemów ochrony, jesteśmy w stanie kompleksowo dostarczyć Ci niestandardowe rozwiązania.

W ofercie posiadamy także szkolenia dla pracowników ochrony, kursy doszkalające, a także mobilne wieże monitorowania, inteligentne systemy weryfikacji (rozpoznawanie osób, pojazdów), bezdotykowe systemy kontroli temperatury, mobilne systemy antynapadowe (np. na telefon) i inne.

Jeśli potrzebujesz chronić swoje mienie, dom, mieszkanie, posesję, plac budowy, tereny rolne, drogi dojazdowe – skontaktuj się z nami już teraz: Zadzwoń: (+48) 77 457 80 13

Szkolenia dla pracowników ochrony:

Mamy niezbędne uprawnienia oraz kadrę szkoleniową do przeprowadzenia certyfikowanych szkoleń i kursów w zakresie przygotowania do pracy kwalifikowanego pracownika ochrony, oraz doszkalających, okresowych. 

Szkolenia i kursy odbywają się na obiektach (strzelnica, sale szkoleniowe, sale sportowe) na terenie Opola. Istnieje możliwość zorganizowania szkoleń i kursów w dowolnym mieście województwa opolskiego, po wcześniejszym ustaleniu warunków, dostępności sal, strzelnic, itp.