Unitrez Ochrona – Agencja Ochrony w Opolu

Aplikacja Antynapad

Agencja Ochrony Unitrez świadczy kompleksowo usługi ochrony, monitorowania i zabezpieczenia mienia. W tym montaż, obsługę i serwis systemów alarmowych, monitoringu obiektów. Niejednokrotnie korzystanie z tych usług jak również urządzeń, nie tylko zapewnia bezpieczeństwo mienia klienta, a także jego rodziny, pracowników i jego samego. Korzystanie z systemów alarmowych, a przede wszystkim usług wezwania patrolu lub grupy interwencyjnej możesz w łatwy sposób zapewnic sobie ochronę korzystając z Aplikacji Antynapad.

Aplikacja antynapad stanowi jedną z dostępnych metod umożlwiających wezwanie patrolu lub grupy interwencyjnej bezpośrednio z poziomu urządzenia mobilnego, np. telefonu komórkowego. W odróżnieniu od innych metod, jak np. pilot lub kod na klawiaturze systemu alarmowego, aplikacja działa bezpośrednio w urządzeniu mobilnym. To wygodne rozwiązanie szczególnie w dobie wszechobecnego dostępu do sieci Internet i codziennemu używaniu telefonów komórkowych do obsługi komunikatorów, połączeń głosowych, systemów SmartHome czy dostępie do systemów alarmowych.

Korzystając z klasycznych systemów alarmowych, systemu monitorowania obiektów, możesz w każdej chwili wezwać patrol lub grupę interwencyjną. Patrol i grupa interwencyjna, możliwość ich wezwania do ochrony osób i mienia, to dodatkowa usługa świadczona przez firmę Unitrez. Ich wezwanie realizowane może być na kilka sposobów:

  • wezwanie grupy interwencyjnej w wyniku zgłoszenia alarmowego przyjętego w ramach usługi wideowryfikacji,
  • wezwanie grupy interwencyjnej po zgłoszeniu telefonicznym,
  • przyjazd patrolu lub grupy interwencyjnej po wywołaniu alarmu na klawiaturze systemu alarmowego w obiekcie,
  • interwencja grupy lub patrolu po ich wezwaniu za pomocą pilota antynapadowego.

Aplikacja mobilna Antynapad

W ofercie firmy Unitrez znajdziesz teraz także aplikację mobilną, pozwalająca na wezwanie patrolu lub grupy interwencyjnej za pomocą urządzenia mobilnego. Aplikacja działa w oparciu o system Android, korzystając z połączenia internetowego. Wezwanie realizowane jest poprzez naciśnięcie przycisku w aplikacji, a sam przyjazd odbywa się do wskazanego przez klienta miejsca lub obiektu.

Korzystanie z aplikacji Umożliwia wywołanie alarmu i natychmiastowe wysłanie grupy interwencyjnej. W podstawowej wersji aplikacji, możesz wezwać grupą interwencyjną, odwołać alarm lub opóźnić wezwanie, jeśli nie masz pewności co do sytuacji w której się znalazłeś i intencji osoby, która wtargnęła na Twoje mienie.

Powinieneś wiedzieć, że korzystanie z aplikacji nie jest uzależnione od Twojej lokalizacji. Jeśli przykładowo posiadasz inne systemy alarmowe i kamery lub dostałeś powiadomienie, np. od sąsiada, możesz po samodzielnej ocenie zagrożenia, uruchomić alarm i wezwać patrol na teren zgłoszonego obiektu. To wygodne rozwiązanie staje się znacznie bardziej skuteczne od typowych mechanizmów jakimi są telefon do agencji ochrony, uruchomienie alarmu na klawiaturze systemu alarmowego czy korzystanie z pilota antynapadowego.

Aplikacja Antynapad nie wymaga instalowania żadnych dodatkowych systemów alarmowych i monitoringu w domu klienta. Nie wymaga instalowania żadnych urządzeń, które mogą lub powinny znajdować się na terenie obiektu, a od których uzależnione jest działanie systemu alarmowego

 

  • Obsługa systemu antynapadowego w telefonie komórkowym 
  • Bez konieczności instalowania dodatkowych urządzeń 
  • Możliwość zdalnego uruchomienia alarmu/wezwania patrolu podczas nieobecności na chronionym obiekcie
  • Łatwa obsługa aplikacji antynapadowej

Chcesz dowiedzieć się więcej o aplikacji Antynapad?

Zadzwoń i umów się na bezpłatną konsultację.