Unitrez Ochrona – Agencja Ochrony w Opolu

BCS

Marka BCS to profesjonalne urządzenia wyróżniające się funkcjonalnością, niezawodnością oraz jakością wykonania. Dziś BCS jest świetnie rozpoznawalną marką wśród najbardziej wymagających klientów. W ofercie znajdziesz profesjonalne, zaawansowane technologicznie rejestratory wielokanałowe, kamery IP, w tym kamery obrotowe, termowizje, kamery kopułkowe, kamery szybkoobrotowe.

Zobacz przykładową ofertę:

MONITORING IP BCS LINE

Monitoring IP oparty o sieci, to najpopularniejsze rozwiązanie, które łączy znakomitą kompatybilność urządzeń z wszechstronnym jego zastosowaniem, zarówno na małych, jak i dużych obiektach, oraz wszędzie tam, gdzie kamery oddalone są od siebie na większe odległości.

Monitoring IP firmy BCS Seria Line to świetny sposób na zbudowanie nowoczesnego monitoringu dla małego i dużego obiektu

Linia produktów monitoringu IP BCS Line, to idealne rozwiązanie dla każdego, kto chce stworzyć system umożliwiający pomiary temperatury, włączenie kamer termowizyjnych.  W ofercie dedykowanej serii Line, znajdują się również kamery kompaktowe, tubowe, kamery kopułowe, kamery obrotowe, Fisheye. Cechą charakterystyczną serii, jest zastosowanie białego koloru obudowy kamer i użycie standardowych promienników podczerwieni. 

Rejestratory IP BCS serii Line, sąd dedykowane aplikacjom stacjonarnym SmartPSS oraz BCS Manager, a także dedykowanym aplikacjom GDMSS/IDMSS oraz BCS Viewer Lite. 

W serii BCS Line dostępna jest obsługa monitoringu typu 5w1, który umożliwia pracę w 5 technologiach: HD-CVI, AHD, HD-TVI, ANALOG oraz IP. To świetny sposób na zbudowanie systemu monitoringu działającego w kilku trybach.

KAMERA BCS BCS-DMIP5501IR-AI Motozoom, rozpoznanie twarzy, 5Mpx kamera rtmp
Kamera IP BCS POINT - kamera do monitoringu zewnętrznego

MONITORING IP BCS POINT

BCS dostarcza profesjonalne systemy monitoringu wizyjnego, jak również zabezpieczeń alarmowych i wideodomofonów. Linia BCS POINT jest idealnym przykładem nowoczesnego systemu IP oraz systemu analogowego wysokiej rozdzielczości. 

Seria BCS POINT gwarantuje znakomicie działający system ochrony małych i dużych obiektów. Urządzenia z tej serii charakteryzuje niezawodność, niezwykła funkcjonalność i wysoka jakość wykonania. Pozwala dostosować nowy system do istniejącej instalacji, a także rozszerzyć ją o nowe urządzenia IP obsługujące rozdzielczość 4K. 

W serii BCS POINT znajdziesz szereg urządzeń monitoringu sieciowego, rejestratory, kamery, switche, klawiatury sterujące do urządzeń CCTV. Ta seria działa na dedykowanym oprogramowaniu BCS Point Manager, a rejestratory dostępne w serii BCS POINT mają funkcję wideo detekcji. Reagują i wykrywają ruch, zasłonięcie, a także zanik obrazu. 

Kamery szybkoobrotowe dostępne w serii BCS POINT to idealne rozwiązanie wszędzie tam, gdzie liczy się czas reakcji. W odróżnieniu od serii LINE, w serii POINT dodatkowo dostępne są kamery w kolorze grafitowym.   

Systemy alarmowe, monitoring video, ubezpieczenie

Zadzwoń i umów się na bezpłatną konsultację.