Unitrez Ochrona – Agencja Ochrony w Opolu

Laureat konkursu Dobra Firma 2021

Miło nam poinformować, że nasza firma Unitrez – Agencja Ochrony w konkursie organizowanym przez Związek Przedsiębiorców i Pracodawców otrzymała wyróżnienie w grupie małych firm i tytuł Najbardziej efektywnej firmy województwa opolskiego 2021.

Przyznanie tego tytułu jest dla nas bardzo ważnym wyróżnieniem szczególnie w obecnej sytuacji jaką tworzy pandemia Covid-19. Od początku naszej działalności przyświeca nam cel świadczenia wysokiej jakości usług, budowanie pozytywnej relacji z klientami i kontrahentami jak również wspieranie innych firm w ich rozwoju. Możemy pomagać innym, samemu rozwijając naszą firmę i dokładając starań, aby wyróżnić się na lokalnym rynku, np. działaniami w dziedzinie przedsiębiorczości, zarządzania i innowacyjności. Mają one ogromny wpływ i przyczyniają się do rozwoju regionu oraz tworzenia m.in. nowych miejsc pracy.

Nieustannie podnosimy standardy jakości świadczonych usług, poszukujemy nowych rozwiązań, rozszerzamy ofertę. Przede wszystkim słuchamy naszych klientów i wciąż aktualizujemy cele dla naszej działalności. Chcemy budować silną markę, być dla Was, wspierać w rozwoju Waszych firm, ich ochronie,  dawać przykład innym. Dziękujemy za to wyróżnienie Związkowi Przedsiębiorców i Pracodawców, a przede wszystkim naszym klientom i parterom biznesowym, bez których nie osiągnęlibyśmy tego wszystkiego.

Zapraszamy do współpracy, jak również do poznania naszych partnerów biznesowych i skorzystania ze świadczonych przez nich usług: Partnerzy firmy Unitrez

Dowiedz się więcej o usługach firmy Unitrez

Zadzwoń i umów się na bezpłatną konsultację.