Unitrez Ochrona – Agencja Ochrony w Opolu

Jaki rodzaj domowej kamery bezpieczeństwa jest odpowiedni dla Twojej rodziny?

Jeśli chodzi o ochronę domu i rodziny przed intruzami, pierwszą rzeczą, o której możesz pomyśleć, jest zakup monitorowanego systemu alarmowego. Jedynym problemem jest to, że system alarmowy nie ostrzeże Cię, dopóki intruz nie wejdzie do Twojego domu. Obecność domowych kamer bezpieczeństwa na zewnątrz domu może sprawić, że włamywacze zastanowią się dwa razy, zanim wybiorą Twój dom jako kolejny cel.

Kamery ochrony domu strategicznie rozmieszczone wokół Twojej nieruchomości mogą rejestrować każdą podejrzaną aktywność, która może prowadzić do inwazji na dom. Odstraszają wielu włamywaczy, ponieważ możliwość pojawienia się na nagraniach z monitoringu podczas włamywania się i wchodzenia, oznacza znacznie większe szanse na zidentyfikowanie.

Oferta kamer do ochrony domu

Liczba domowych kamer bezpieczeństwa dostępnych obecnie na rynku może sprawić, że wybór odpowiedniej dla Twojej rodziny będzie przytłaczający. Technologia jest stale ulepszana, co daje o wiele większy wybór w przystępnych cenach. Aby zacząć zawęzić wybór, zastanów się, czy wolisz jednostki monitorujące wewnętrzne czy zewnętrzne. Pomiędzy tymi aparatami może być duża różnica. Kamery zewnętrzne powinny być odporne na zmiany warunków pogodowych, a ich konstrukcja jest znacznie bardziej wytrzymała.

Inną opcją do rozważenia są bezprzewodowe systemy kamer bezpieczeństwa w porównaniu z przewodowymi kamerami bezpieczeństwa w domu. Każdy system ma swoje plusy i minusy. Na przykład system kamer bezprzewodowych jest znacznie łatwiejszy do zainstalowania, ponieważ nie ma głównego źródła zasilania. Kamery bezprzewodowe eliminują również potrzebę wiercenia otworów na niekończącą się sieć przewodów. Ułatwia to również przenoszenie kamer w różne miejsca w domu.

Wady kamer domowych

Wady wyboru bezprzewodowych kamer bezpieczeństwa obejmują fakt, że systemy te do działania opierają się na wewnętrznych bateriach. Oznacza to, że będziesz musiał starannie je naładować lub wymienić, aby upewnić się, że system nadal działa. Innym często zgłaszanym problemem jest to, że te kamery często odbierają zakłócenia z innych urządzeń elektronicznych w pobliżu.

Innym ważnym aspektem systemów kamer bezpieczeństwa w domu jest jakość obrazu. Obrazy do odtwarzania powinny być stosunkowo wyraźne; w przeciwnym razie jaki jest sens posiadania systemu monitorowania? Możesz wybierać spośród wielu kamer o wysokiej rozdzielczości, aby zapewnić wyraźne nagranie. Może się okazać, że kolorowe systemy kamer bezpieczeństwa zapewniają wyraźniejsze zarejestrowane obrazy niż modele czarno-białe, ale kolorowa kamera bezpieczeństwa może nie rejestrować bardzo wyraźnie obrazów w ciemności.

Jeśli czujesz się na tyle komfortowo, aby rozważyć zainstalowanie własnego systemu bezpieczeństwa z kamerą domową, masz możliwość zakupu całego systemu i skonfigurowania go samodzielnie. Ale jeśli zadanie wydaje się zbyt trudne, dostępnych jest wielu ekspertów, którzy zajmą się Twoimi potrzebami instalacyjnymi. Skontaktuj się z nami, aby omówić instalację domowych kamer bezpieczeństwa na zewnątrz lub wewnątrz, aby chronić swoją rodzinę.

Dowiedz się więcej o kamerach IP, montażu monitoringu, ofercie BCS. Zadzwoń i umów się na bezpłatną konsultację+48 77 457 80 13