Unitrez Ochrona – Agencja Ochrony w Opolu

Jak wzmocnić zespół ds. bezpieczeństwa dzięki dostępowi do systemu kamer wideo na żywo


Systemy kamer wideo do monitoringu są jednymi z najskuteczniejszych narzędzi do ochrony Twojej firmy lub mienia. Systemy te umożliwiają oglądanie na żywo obrazu z kamer za pomocą smartfona lub komputera, późniejsze oglądanie nagranego wideo i rozliczanie wszystkich w Twojej nieruchomości z ich działań. Wraz z postępującą technologią, widać coraz więcej korzyści.

Dzięki tej technologii możesz przyznać swoim menedżerom i pracownikom ochrony dostęp do kamery internetowej do monitoringu, aby lepiej chronić swoją firmę i zwiększyć ich wydajność w pracy. Twój system nie jest już powiązany z pojedynczą stacją. Zobacz, jak możesz znacząco wzmocnić swój zespół dzięki dostępowi na żywo.

Więcej rąk na pokładzie

Ograniczeniem konwencjonalnych systemów kamer wideo do monitoringu jest to, że są one często powiązane z jednym pomieszczeniem monitorującym. Tylko osoby w pokoju mogą przeglądać kanały wideo. Gdy tylko opuścisz ten pokój, ten dostęp się kończy. Ogranicza to zdolność członków zespołu ds. bezpieczeństwa na miejscu, ponieważ muszą oni polegać na informacjach przekazywanych od osoby monitorującej kanały.

To już nie jest ograniczenie w nowszych systemach. Dzięki dostępowi na każdym urządzeniu z dostępem do Internetu, w tym smartfonie, członkowie zespołu mogą przeglądać kanały w dowolnym miejscu, poza siedzibą firmy lub na całym świecie. Ponieważ więcej osób obserwuje operacje związane z bezpieczeństwem, jest znacznie bardziej prawdopodobne, że wykryją problemy w miarę ich pojawiania się. Nie musisz już polegać na centralnym monitorze.

Lepsze przekazanie prawa do egzekwowania prawa

Posiadanie systemu kamer wideo do monitoringu z dostępem na żywo ułatwia angażowanie organów ścigania we wszelkie incydenty, które mają miejsce w Twojej firmie lub posiadłości. Urzędnicy zazwyczaj muszą skopiować lub uzyskać dysk twardy Twojego magnetowidu, aby zebrać odpowiednie dowody. Dostęp do sieci nowoczesnych kamer monitorujących oznacza, że ​​nie jest to już konieczne. Pokaż urzędnikom film na swoim telefonie lub wyślij im cyfrowy plik wideoklipu, aby mogli szybko wykorzystać Twoje nagranie jako dowód. Twój system automatycznie oznaczy również oś czasu wideo, gdy kamery wykryją ruch. Te nowoczesne systemy usprawniają proces przeglądania, izolowania i udostępniania ważnych materiałów wideo z Twojego systemu.

Ogranicz nieefektywność

Gdy masz możliwość przyznania wszystkim i wszystkim członkom zespołu dostępu do systemu bezpieczeństwa kamery wideo, możesz ograniczyć wiele zwolnień związanych z zabezpieczaniem swojej własności. Fizycznie na miejscu może nie być potrzebna tylu pracowników.

Nowoczesne kamery do monitoringu z dostępem do sieci mogą pod kilkoma kluczowymi względami przewyższać personel na miejscu. Kamery bezpieczeństwa, zwłaszcza te instalowane przez Unitrez, posiadają funkcje widzenia nocnego w podczerwieni, które umożliwiają im widzenie w całkowitej ciemności. Możesz także łączyć i dopasowywać ukryte kamery bezpieczeństwa w ramach swojego systemu, aby wykrywać kradzieże przez pracowników i klientów, nawet jeśli uważają, że są sprytni. Dzięki tym systemom nie musisz płacić pracownikom ochrony na noc i nie musisz nawet płacić za utrzymywanie świateł, gdy te kamery są w pracy.

Reaguj w czasie rzeczywistym

Systemy kamer wideo do monitoringu pozwalają lepiej nadzorować Twoją własność niż jakiekolwiek inne rozwiązanie. Jeśli Twój zespół ds. bezpieczeństwa nie nadąża za zagrożeniem w ruchu, Twój system może je śledzić, gdziekolwiek się znajdują. Problem ze stacjonarną bazą polega na tym, że możesz zobaczyć, gdzie znajdują się zagrożenia w bazie, ale nie możesz aktywnie podążać za nią na zewnątrz. Dzięki dostępowi do sieci z kamer monitorujących członkowie zespołu mogą sprawdzać stan bezpieczeństwa Twojej nieruchomości na żywo za pomocą telefonu lub tabletu, będąc w ruchu. Jeśli zagrożenie skręci, aby zrzucić ochronę z ich ogona, zespół bezpieczeństwa może dokładnie zobaczyć, gdzie przeszli przez kamery.

Przewidywanie i zapobieganie zagrożeniom

System kamer wideo do monitoringu jest nie tylko dobry w monitorowaniu zagrożeń w miarę ich pojawiania się, ale także w analizowaniu i przewidywaniu potencjalnych zagrożeń. Dzięki dostępowi na żywo każdy członek zespołu ochrony może w pełni monitorować całą posiadłość bezpośrednio ze swojego telefonu. Oddanie tego globalnego widoku w ręce wszystkich członków zespołu sprawia, że ​​są oni bardziej zdolni do identyfikowania problemów, zanim się pojawią. Jeśli w punkcie sprzedaży rozwija się kłótnia, Twój zespół może się w to zaangażować, zanim członek Twojego zespołu będzie miał szansę wezwać pomoc.

Daje im to również większą pewność, że mogą interweniować, zanim pojawią się zagrożenia, ponieważ wiele kątów widzenia pozwoli lepiej ujawnić podejrzane zachowanie. Dzięki naszym kamerom 4MP lub Wide Dynamic Range Camera mogą również przybliżać i przyglądać się obszarom, które trudno zobaczyć osobiście. Więcej kamer oznacza bardziej aktywne widzenie i wykrywanie zagrożeń.

Zjednocz swój zespół

Podsumowując, piękno dostępu na żywo do systemu kamer wideo do monitoringu to poziom jedności, jaki zapewnia Twojemu zespołowi. Każdy ma dostęp do materiału filmowego, a także możliwość komunikowania się ze sobą. Z tego powodu Twój zespół może działać jako lepiej zunifikowany, usprawniony podmiot z większą niż kiedykolwiek zdolnością do powstrzymywania zagrożeń. Systemy bezpieczeństwa nie tylko pomagają Tobie, pomagają całemu zespołowi.

Uzyskaj bezpłatną wycenę i porozmawiaj z ekspertem ds. bezpieczeństwa Unitrez aby dowiedzieć się, jak profesjonaliści mogą zrewolucjonizować Twoje bezpieczeństwo.