Unitrez Ochrona – Agencja Ochrony w Opolu

UBEZPIECZENIA GRUPOWE

Grupowe ubezpieczenie na życie gwarantuje przede wszystkim wypłatę świadczenia w przypadku zgonu ubezpieczonego lub skutków nieszczęśliwego wypadku.
Zakres takiego ubezpieczenia można rozszerzyć o różne ubezpieczenia dodatkowe, np.: leczenie szpitalne następstw nieszczęśliwego wypadku lub w przypadku ciężkiej choroby, świadczenie w przypadku szczęśliwego zdarzenia, jakim są narodziny dziecka osoby ubezpieczonej. Ubezpieczenie grupowe jest ubezpieczeniem dobrowolnym, które może zaproponować Ci zakład pracy. Jeśli jesteś przedsiębiorcą, zapraszamy do kontaktu w celu przedstawienia oferty i dopasowania jej do potrzeb Twoich pracowników.

Informacje dodatkowe:

Ubezpieczenie grupowe dla firm Opole oraz województwo opolskie. Sprawdź ofertę, porównaj ceny, warunki OWU oraz dopasuj pakiet do swoich potrzeb i rozmiaru firmy. 

UBEZPIECZENIA NIERUCHOMOŚCI

Zastanawiasz się nad ubezpieczeniem mieszkania lub domu? Ubezpieczenie mienia od ognia i innych zdarzeń losowych z pewnością przyda się na wypadek pożaru, huraganu, powodzi, upadku drzew czy przepięcia w instalacji elektrycznej. Ubezpieczenia od kradzieży z włamaniem  pozwoli zrekompensować straty na przykład w przypadku skradzionego sprzętu elektronicznego czy uszkodzonych drzwi przy próbie włamania. Informacje dodatkowe:
Ubezpieczenie domu, ubezpieczenie nieruchomości Opole oraz województwo opolskie. Sprawdź ofertę, porównaj ceny ubezpieczeń domu, sprawdź warunki OWU i wybierz najlepszy pakiet ubezpieczeń z naszym doradcą. Połącz ubezpieczenie nieruchomości z ubezpieczeniem samochodu, życia i ubezpieczeniem turystycznym, aby uzyskać najlepszą cenę.

UBEZPIECZENIA I POLISY NA ŻYCIE I ZDROWIE

Nie musisz się już martwić jak zapewnić pewny start w dorosłość swojego dziecka. Możesz również uzyskać pomoc w razie choroby lub wypadku. To najlepszy sposób zagwarantowania stabilnej przyszłości dla Twojej rodziny. Sprawdź i porównaj ceny ubezpieczeń na życie i zdrowie z pomocą agenta Unitrez. Pomożemy Ci wybrać najlepsze, najtańsze i najbardziej dopasowane ubezpieczenie, do potrzeb Twoich i Twojej rodziny. Oferujemy ubezpieczenie dla mieszkańców Opola i całego województwa opolskiego.

UBEZPIECZENIA KOMUNIKACYJNE

Szukasz taniego ubezpieczenia samochodu lub innego zarejestrowanego pojazdu? Z pomocą naszego agenta ubezpieczeniowego, porównamy dla Ciebie ofertę kilku towarzystw ubezpieczeniowych, wybierając najtańsze ubezpieczenie OC, tanie ubezpieczenie Autocasco oraz pakiet dodatków, jak ubezpieczenie szyb i opon. Nasz oferta ubezpieczeń skierowana jest dla wszystkich właścicieli pojazdów w Opolu, województwie opolskim i w całej Polsce, dzięki możliwości zakupu polisy OC przez telefon lub podczas kontaktu e-mail. Informacje dodatkowe: Unitrez Ubezpieczenia zapewnia kompleksowy wybór polis ubezpieczenia komunikacyjnego, w tym ubezpieczeń OC i AC, a także NNW, ubezpieczenia szyb i opon. Porównaj ceny 9 towarzystw ubezpieczeniowych, aby wybrać najtańsze lub najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb ubezpieczenie komunikacyjne. Kup polisę OC/AC online.  

Jeżeli zależy Ci na bezpieczeństwie

Wybór może być tylko jeden!

Przekonaj się jak chronimy.

Teraz dla Naszych Klientów Ubezpieczenia -10%

Ubezpieczenia na terenie całego kraju! Zapraszamy do kontaktu!

Skorzystaj z pomocy naszego agenta ubezpieczeniowego, aby wybrać najlepsze ubezpieczenie, najtańsze ubezpieczenie, dopasowane do Twoich potrzeb. Ponieważ nie jest konieczna Twoja obecność podczas zakupu polisy OC, możesz kupić ubezpieczenie podczas rozmowy telefonicznej lub w czasie kontaktu e-mail. Świadczymy możliwość zakupu ubezpieczeń na terenie całego województwa opolskiego, a także na terenie kraju. Odwiedź nasze biuro w Opolu przy ul. Górnej 5, jeśli chcesz osobiście porozmawiać z agentem i kupić ubezpieczenie na miejscu. 

Ubezpieczenia Unitrez, województwo opolskie, to m.in.:

 • Ubezpieczenia Opole
 • Ubezpieczenia Ozimek
 • Ubezpieczenia Strzelce Opolskie
 • Ubezpieczenia Krapkowice
 • Ubezpieczenie Kędzierzyn-Koźle
 • Ubezpieczenie Dobrodzień

Sprawdź ofertę renomowanych towarzystw ubezpieczeniowych:

Oferta ubezpieczeń OC/AC w Unitrez Ubezpieczenia:

Obsługujemy wszystkie polisy ubezpieczeniowe:

Generali, Proama, Warta, HDI, Hestia, MTU, Allianz,  Uniqa ( Axa), Nationale Nederlanden, Signal Iduna, Compensa, Wiener, Gothaer.

 

Oferta ubezpieczeń turystycznych, wybrane i polecane:

 • Generali Ubezpieczenie turystyczne
 • Warta Ubezpieczenie turystyczne
 • Allianz Ubezpieczenie turystyczne
 • Compensa Ubezpieczenie turystyczne
 • i inne… 

Oferta ubezpieczeń dom/mieszkanie, wybrane i polecane:

 • Hestia ubezpieczenie mienia, domu i mieszkania,
 • Warta ubezpieczenie mienia, domu i mieszkania,
 • Generali ubezpieczenie mienia, domu i mieszkania,
 • Allanz ubezpieczenie mienia, domu i mieszkania,
 • Compensa ubezpieczenie mienia, domu i mieszkania,
 • Unigua ubezpieczenie mienia, domu i mieszkania,