Unitrez Ochrona – Agencja Ochrony w Opolu

Stacja kontroli pojazdów Opole

Stacje kontroli pojazdów Opole umożliwiają przeprowadzenie badania technicznego dowolnego typu pojazdu lub pojazdów określonej kategorii, w zależności od możliwości technicznych stacji. W Opolu znajduje się wiele stacji kontroli pojazdów, które przeprowadzą badanie techniczne. Nie ma konieczności umawiania się, a samo badanie zwykle nie trwa dłużej jak 20 do 30 minut. Sprawdź gdzie wykonasz badanie techniczne i jakie stacje kontroli pojazdów znajdziesz w Opolu.

Badanie techniczne pojazdu to obowiązkowe badanie przeprowadzane na stacji kontroli pojazdów. Wynikiem badania technicznego jest potwierdzenie sprawności pojazdu oraz wstawienie przysłowiowej pieczątki do dowodu rejestracyjnego lub wystawienie stosownego dokumentu. Badanie techniczne dla większości pojazdów, np. osobowych, wykonywane jest co 12 miesięcy. W przypadku gdy pojazd nie przejdzie badania technicznego, konieczne może być zatrzymanie dowodu rejestracyjnego. W przypadku mniej istotnych problemów wykrytych podczas badania, będziesz mógł naprawić usterki i powrócić na stację, wykonując powtórnie jedynie badanie cząstkowe.

Pamiętaj, że badanie techniczne pojazdu jest tak samo obowiązkowe do przeprowadzenia jak posiadanie ważnej polisy OC. Jedno i drugie należy wykonać i wykupić co 12 miesięcy. O ile brak badania technicznego skutkuje zwykle zatrzymaniem dowodu rejestracyjnego i koniecznością wykonania badania celem jego odzyskania, to w przypadku polisy OC przerwa w jej posiadaniu, może skutkować wysokimi karami.

Stacja kontroli pojazdów Opole – lista

W Opolu znajdziesz kilkadziesiąt stacji kontroli pojazdów, poniżej znajdziesz listę stacji, które bez problemu zidentyfikujesz na mapach Google i wyznaczysz trasę dojazdu. Wybierając stację kontroli pojazdów, odwiedź siedzibę firmy Unitrez na ul. Górnej 5 w Opolu aby zapoznać się z ofertą ubezpieczenia samochodu, mieszkania lub życia. Oferujemy możliwość porównania ofert kilkunastu towarzystw ubezpieczeniowych i doradzimy w wyborze najlepszej polisy. Sprawdź ubezpieczenie Opole – Unitrez Ubezpieczenia.

  • Stacja kontroli pojazdów Speed Car Opole, ul. Ozimska 195
  • Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów, ul. Oleska 125a
  • Przeglądy rejestracyjne – Diagnostyka, Światowida 5/7
  • Stacja Kontroli Pojazdów Barteź, ul. J.R. Kowalczyków 60
  • Stacja Kontroli Pojazdów KULMAT, ul. Armii Krajowej 35
  • Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów, ul. Marii Rodziewiczówny 1
  • Stalmach Serwis, ul. Dworska 12

Sprawdź wszystkie stacje kontroli pojazdów i wykonaj badanie techniczne w Opolu: kliknij tutaj aby przejść do mapy Google.

Sprawdź ofertę: