Unitrez Ochrona – Agencja Ochrony w Opolu

Zgłaszanie szkody komunikacyjnej Uniqa

Zgłaszanie szkody do Towarzystwa ubezpieczeniowego Uniqa możesz wykonać na kilka sposobów, korzystając z informacji załączonych na oficjalnej stronie firmy. W tym miejscu znajduje się także odpowiedni formularz zgłaszania szkody, który należy wypełnić i przesłać do towarzystwa ubezpieczeniowego.

Zgłaszanie szkody za pomocą formularza kontaktowego

Przed zgłoszeniem szkody towarzystwo ubezpieczeniowe Uniqa prosi o przygotowanie kilku niezbędnych informacji i dokumentów:

  • informacje dotyczące danych osobowych uczestników zdarzenia, które m.in. wskazujesz na oświadczeniu sprawcy kolizji,
  • dowód rejestracyjny uszkodzonego pojazdu, jego skan lub zdjęcie,
  • notatkę policyjną lub oświadczenie spisane ze sprawcą,
  • poglądowe zdjęcia uszkodzeń widocznych i stwierdzonych na pojeździe.

Zgłoszenie szkody komunikacyjnej za pomocą formularza kontaktowego na stronie internetowej to najwygodniejsza forma, z jakiej możesz skorzystać. Jest szybka, ponieważ przesłany formularz od razu kierowany jest do odpowiedniego działu firmy. Właściciele pojazdów, za pośrednictwem ww. strony mogą sprawdzić status swojego zgłoszenia. 

Zgłaszanie szkody pocztą tradycyjną Uniqa

Jeśli z jakiś powodów nie możesz lub nie chcesz korzystać z formularza kontaktowego, możesz też przesłać zgłoszenie szkody pocztą tradycyjną. Proces likwidacji szkody będzie trwał dłużej, ale oczywiście zostanie on zrealizowany tak samo, jakbyś przesłał to przez formularz. Podobnie jak w przypadku formularza kontaktowego, przygotuj wszystkie niezbędne dokumenty i oświadczenia, dokładny opis zdarzenia i prześlij zdjęcia.

Uniqa Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.
ul. Chłodna 51 00-867 Warszawa

Telefon kontaktowy: tel. 22 599 95 22

Inne szkody komunikacyjne Uniaq

Za pomocą formularzy kontaktowych jak również tradycyjnej formy przesyłki listowej, możesz zgłosić zdarzenie z polisy OC, uszkodzenie lub kradzież pojazdu z polisy AC. Jeśli zostałeś poszkodowany przez klienta innego ubezpieczyciela, firma Uniqa pomoże CI w zlikwidowaniu szkody. Jeśli uczestnik zdarzenia doznał obrażeń, możesz zgłosiśz szkody osobowe z NNW i OC.

Ubezpieczenie samochodu Uniqa Opole

Nasz agent ubezpieczeniowy pomoże Ci dobrać najlepsze ubezpieczenie firmy Uniqa dopasowane do Twoich aktualnych potrzeb. Firma posiada wszechstronną ofertę ubezpieczeń komunikacyjnych, mieszkania, życia i zdrowia. Oferta Uniqa skierowana jest do klientów indywidualnych, jak i firm.

Uniqa Opole to kilka dostępnych oddziałów. Ofertę Uniqa możesz porównać podczas kontaktu z naszym agentem ubezpieczeniowym i skonfrontować ją z innymi ubezpieczycielami. W ofercie posiadamy możliwość wyboru jednej z 9 firm ubezpieczeniowych, a jeśli dodatkowo jesteś klientem naszej firmy, np. posiadasz system alarmowy, monitoring, obsługę z pomocą patrolu interwencyjnego, od razu otrzymasz dodatkową zniżkę na ubezpieczenie.