Unitrez Ochrona – Agencja Ochrony w Opolu

Ubezpieczenie samochodu Opole

Wyróżniamy dwa rodzaje ubezpieczenia pojazdu. Polisa OC oraz ubezpieczenie AC. Polisa OC jest obowiązkowym ubezpieczeniem, które jest wymagane dla każdego zarejestrowanego pojazdu. Ubezpieczenie AC jest ubezpieczeniem dobrowolnym. Ubezpiecz samochód w Opolu korzystając z oferty Unitrez Ubezpieczenia.

Ubezpieczenie samochodu dzielimy na obowiązkowe oraz dobrowolne. Ponadto możesz ubezpieczyć inne elementy pojazdu jak szyby czy opony. Polisa ubezpieczeniowa OC, jaką możesz dziś nabyć np. w siedzibie firmy Unitrez w Opolu to obowiązkowe ubezpieczenie. Powinien je mieć właściciel każdego zarejestrowanego pojazdu. Ubezpieczenie OC pojazdu zapewnia ochronę właścicielowi pojazdu, ale przede wszystkim stanowi o możliwości pokrycia spowodowanych przez niego szkód w pojeździe a także zdrowiu poszkodowanego.

Dobrowolne ubezpieczenie AC, które również możesz kupić w Unitrez Ubezpieczenia jest polisą dobrowolną. Nie jest wymagane jej posiadanie, ale w odróżnieniu od polisy OC, ma na celu przede wszystkim chronić interesy właściciela pojazdu. W przypadku kolizji, wypadku, uszkodzenia czy kradzieży pojazdu, jego właściciel, posiadacz polisy AC, może liczyć na wypłatę odszkodowania lub innych środków, które pozwolą mu naprawić pojazd, pokryć ubytek jego wartości czy pokryć stratę w przypadku kradzieży.

Ubezpieczenie samochodu Opole w Unitrez Ubezpieczenia to gwarancja niskiej ceny oraz możliwości sprawdzenia ofert wielu firm ubezpieczeniowych jednocześnie. Możesz odwiedzić nas w siedzibie firmy na ul. Górnej 5 w Opolu lub zadzwonić pod numer (+48) 77 457 80 13