Unitrez Ochrona – Agencja Ochrony w Opolu

Ubezpieczenie mieszkania Opole

Ubezpieczenie domu i mieszkania stanowi jedno z podstawowych typów ubezpieczeń świadczonych przez firmy ubezpieczeniowe. Pozwala właścicielowi mieszkania zabezpieczyć zarówno mury budynku jak i jego zawartość, ruchomości, przed skutkami nieprzewidzianych zdarzeń. Pożarów, zalania, włamania, a nawet przypadkowego uszkodzenia. Firma Unitrez świadczy zarówno usługi ochrony osób i mienia, np. kamery Opole, systemy antynapadowe, monitoring wizyjny, ale również ubezpieczenie mieszkania i samochodu dla mieszkańców Opola i województwa Opolskiego.

Ubezpieczenie majątkowe należy do grupy ubezpieczeń mienia, jest ubezpieczeniem dobrowolnym ale może stanowić podstawę świadczenia niektórych usług, np. udzielenia kredytu hipotecznego, kiedy bank oczekuje zabezpieczenia murów których będzie właścicielem przez okres spłacania kredytu.

  • Ubezpieczenie mieszkania świadczone jest na terenie miasta Opole oraz w województwie opolskim
  • Większość ubezpieczeń można zawrzeć na odległość, a więc wykupić ubezpieczenie gdy mieszkanie znajduje się w Opolu lub Kluczborku,
  • polisa ubezpieczeniowa domu lub mieszkania zapewnia ochronę mienia przed wszystkimi skutkami zdarzeń losowych.

Unitrez – Agencja ochrony w Opolu zapewnia szeroki zakres ubezpieczeń mieszkania i domu w Opolu oraz województwie opolskim. W ofercie firmy znajdziesz również systemy ochrony stacjonarnej, ochrony osób, systemy antynapadowe i inne usługi.

Jeśli mieszkasz w Opolu, możesz skontaktować się z nami i wykupić polisę ubezpieczeniową odwiedzając siedzibę firmy. Agencja ochrony i ubezpieczeń Unitrez znajduje się przy ulicy Górnej 5 w Opolu. Zadzwoń i umów się na wizytę lub poznaj ofertę ubezpieczenia mieszkania, ubezpieczenia domu, ubezpieczenia samochodu Opole.