Unitrez Ochrona – Agencja Ochrony w Opolu

Дешева страховка Автокаско Ополе

Якщо у вас є автомобіль чи інший транспортний засіб, зареєстрований у Польщі, у вас повинен бути дійсний поліс цивільної відповідальності та страхування відповідальності перед третіми особами.

Поліс відповідальності перед третіми особами захищає інтереси власника транспортного засобу та гарантує виплату компенсації потерпілому в ДТП або зіткненні. Як винуватець ДТП або зіткнення, ви не отримаєте компенсації за полісом страхування відповідальності перед третіми особами.

Якщо ви хочете застрахувати свій автомобіль і отримати компенсаційну виплату, вам слід придбати поліс AC (страхування автокаско).

Дешева страховка Автокаско Ополе

Шукаєте дешеве автострахування в Ополе? Ви прийшли в потрібне місце. Unitrez Ubezpieczenia пропонує можливість порівняння страхування транспортних засобів у кількох страхових компаніях.

Unitrez Ubezpieczenia Opole пропонує страхування для кращих компаній: Generali, Proama, Warta, HDI, Hestia, MTU, Allianz, Uniqa (Axa), Nationale Nederlanden, Signal Iduna, Compensa, Wiener, Gothaer. Телефонуйте: (+48) 77 457 80 13

Наш агент допоможе Вам не тільки вибрати найдешевшу автостраховку, а й перевірити умови всіх компаній, щоб вибрати страховку, де Ви отримаєте гарантію виплати компенсації або відшкодування витрат на ремонт автомобіля.

Пропозиція страхових компаній OC/AC

Страхування відповідальності перед третіми особами є єдиним обов’язковим страхуванням, яке має мати кожен зареєстрований у Польщі транспортний засіб, і тому ви повинні придбати його як його власник або співвласник. Політика відповідальності перед третіми особами захищає інтереси власника транспортного засобу, винуватця зіткнення або аварії, від наслідків цієї події.

Водії шукають дешевший поліс страхування відповідальності, щоб якомога менше платити за страховку, яка не забезпечує виплату винуватця зіткнення, але ця страховка має велику цінність, оскільки може врятувати нас від величезних витрат, які ми мали б. понести в якості компенсації потерпілому.