Unitrez Ochrona – Agencja Ochrony w Opolu

Ochrona samochodu, kierowcy i pasażera – OC, AC, NNW, ASS

Właściciele pojazdów zobowiązani są do zakupu dla nich obowiązkowej polisy OC, jednak na rynku ubezpieczeń komunikacyjnych znajdziesz także inne polisy, które mogą znacznie wpłynąć na Twoją sytuację finansową oraz uchronić Cię przed różnego rodzaju zdarzeniami. Sprawdź pełen pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych — OC, AC, NNW i ASS. Zapoznaj się z ubezpieczeniami dostępnymi w ofercie Unitrez Agencja ochrony — Ubezpieczenia Opole.

Pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych

Ubezpieczenie OC to nie jedyne ubezpieczenie, jakie kierowcy mają do swojej dyspozycji, decydując się na posiadanie pojazdu. Jeśli zależy Tobie na ochronie nie tylko samego pojazdu, ale również kierowcy i pasażerów, powinieneś rozważyć zakup dodatkowych ubezpieczeń, tj. AC, NNW i ASS.

Ubezpieczenie OC, podobnie jak ubezpieczenie AC, stanowią razem dwa podstawowe ubezpieczenia, na które decydują się właściciele pojazdów. To uzasadniony wybór, bowiem ubezpieczenie OC (obowiązkowe), zabezpiecza sprawcę kolizji i jego majątek na rzecz poszkodowanego, a polisa AC pozwala na wypłatę świadczenia sprawcy zdarzenia.

Jeśli jednak w/w ubezpieczenia to za mało, sprawdź czym są polisy NNW oraz ASS. NNW czyli ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków to ubezpieczenie dobrowolne, które swoim zakresem ochrony obejmuje życie i zdrowie kierowcy i pasażerów. Zarówni w ruchu drogowym, jak również w czasie użytkowania pojazdu czy nawet jego obsługi. Ubezpieczenie ASS czyli Assistance to ubezpieczenie na wypadek unieruchomienia pojazdu. Pozwala na wezwanie pomocy i naprawę, wsparcie, podczas np. podróży.

Jeśli już zdecydowaliśmy się na wybór samej polisy OC lub OC i AC, warto też przyjrzeć się innym dodatkom, jak, np. ubezpieczenie opon, szyb, itp. To interesujące rozszerzenia podstawowych polis, które mogą znacząco wpłynąć na nasze poczucie bezpieczeństwa i zabezpieczyć przed dodatkowymi kosztami naprawy czy wymiany. Szczególnie że składka za tego typu dodatki jest zwykle symboliczna, o ile decydujemy się na ich zakup podczas zakupu podstawowej ochrony OC i AC.

Ubezpieczenie OC Opole

Poszukujesz ubezpieczenie OC tanio, ubezpieczenie grupowe, ubezpieczenie nieruchomości? Sprawdź ofertę Unitrez Agencja ochrony. W ofercie znajdziesz ubezpieczenia różnego rodzaju najlepszych towarzystw ubezpieczeniowych. Wygodnie, szybko, także bez wychodzenia z domu.