Unitrez Ochrona – Agencja Ochrony w Opolu

Monitoring wizyjny – kamera Opole

Monitoring wizyjny to jedna z najpopularniejszych form ochrony mienia realizowana m.in. w ramach usług świadczonych przez Unitrez – Agencja Ochrony. Nieodłącznie związany jest z kamerami monitoringu zamontowanymi w chronionym obiekcie lub na jego elewacji i na terenie podlegającym ochronie. Monitoring wizyjny to jednak nie tylko system kamer umieszczonych na obiekcie a cały system wideoweryfikacji umożliwiający monitorowanie zgłaszanych alarmów, aktywności oraz podejmowanie określonych działań, np. wysłanie patrolu interwencyjnego. Monitoring wizyjny jest także często używany przez służby miejskie do ochrony mieszkańców, określonych obiektów, a w szczególnym przypadku aby dostarczyć nam podgląd na ciekawe wydarzenia i miejsca.

W Opolu znajduje się wiele kamer monitoringu wizyjnego. Są one używane przez prywatnych właścicieli posesji, firmy, instytucje. Także miasto Opole korzysta z kamer i własnych stacji monitorowania w celu ochrony mieszkańców oraz wybranych ulic, obiektów. Niektóre kamery są udostępniane publicznie, tzn. obraz z nich jest ogólnodostępny. Poszukując takich haseł jak kamera Opole, kamera dworzec, kamera zoo, możesz trafić na kamery online udostępniające podgląd z tych właśnie miejsc.

Kamery Opole – rynek i widok z ratusza

Poniżej znajdziesz odnośniki do popularnych kamer w Opolu, gdzie możesz podejrzeć co aktualnie dzieje się w mieście.

Ochrona, kamery, automonitoring – oferta Unitrez Opole

Jeśli poszukujesz usługi monitoringu wizyjnego, chciałbyś zainstalować kamery w swoim domu, mieszkaniu lub firmie, zapewnić ochronę mienia, monitoring terenu, a może skorzystać z innych usług jak systemy antynapadowe, zapraszamy do zapoznania się z ofertą Unirez – Agencja Ochrony. Oferowany przez nas system monitoringu wizyjnego to rozbudowany system opierający się na zintegrowaniu kamer i czujników różnego rodzaju, np. czujników ruchu, z systemami antywłamaniowymi, antynapadowymi i transmisji danych, aby docelowo zaoferować usługę monitorowania obiektu.

Umożliwia ona odbieranie alarmów systemu SSWiN, następnie ich transmitowanie do Stacji Monitorowania w celu zdefiniowania alarmu oraz wykrytego zagrożenia, a następnie podjęcia odpowiedniej akcji, np. wysłania patrolu interwencyjnego, nawiązania połączenia głosowego. Zainstalowany system kamer, pozwala na podgląd bieżącej sytuacji i znacząco podnosi jakość świadczonej usługi, dając naszym pracownikom pełen wgląd w przyczynę alarmu i dopasowanie odpowiednich działań.