Unitrez Ochrona – Agencja Ochrony w Opolu

Korzyści z całodobowej ochrony handlowej Twojego sklepu detalicznego

Jeśli masz sklep detaliczny lub alternatywną lokalizację handlową, prawdopodobnie były chwile, kiedy nie byłeś obecny, ciągle myśląc o fizycznym bezpieczeństwie swojej firmy. Sklep całodobowy, punkt usułgowy, warsztat, stacja kontroli pojazdów Opole – system bezpieczeństwa ochroni Twoją firmę, gdy jesteś w biurze i gdy Cię nie ma. Profesjonalnie zainstalowane komercyjne systemy bezpieczeństwa są niezbędne dla wszystkich firm z następujących nieocenionych powodów:

  • Zmniejszenie strat – według National Retail Federation sklepy detaliczne odnotowały utratę 45,2 miliarda dolarów w 2015 roku w wyniku kurczenia się (brakujące zapasy).
  • Chroń pracowników — kamery chronią uczciwych pracowników przed nietrafnymi oskarżeniami i uniemożliwiają innym realizację nieuczciwych planów.
  • Obserwuj aktywność, gdy nie ma Cię na miejscu — niezależnie od tego, czy Twoja firma jest otwarta, czy zamknięta na noc, możesz mieć oko na teren i spać spokojnie dzięki profesjonalnemu monitorowaniu alarmów.
  • Szybka reakcja na sytuacje awaryjne — niezależnie od tego, czy dochodzi do włamania lub pożaru, ratownicy zostaną powiadomieni.

Strategie dla systemów bezpieczeństwa Twojego sklepu detalicznego

W zależności od układu sklepu prawdopodobnie będziesz potrzebować kombinacji następujących elementów, aby zapewnić swojej firmie korzyści płynące z profesjonalnego systemu bezpieczeństwa.

  • Display Signage — Znak ostrzegający potencjalnych przestępców o stosowanych przez Ciebie środkach bezpieczeństwa może wystarczyć do powstrzymania kradzieży.
  • Zainstaluj lustra – wyeliminuj ślepe narożniki w swojej firmie, instalując lustra, które umożliwiają pracownikom jednoczesne widzenie wszystkich obszarów firmy.
  • Zarządzaj zapasami — jeśli nie śledzisz regularnie zapasów, nie będziesz mieć możliwości sprawdzenia, czy i kiedy dochodzi do kradzieży.
  • Strategicznie zlokalizuj kamery – Skieruj kamery w stronę ślepych narożników, przy kasach, punktach sprzedaży, kasach, wejściach i obszarach o małym natężeniu ruchu w Twojej firmie, takich jak tylne wejście, alejka, parking i kosze na śmieci.
  • Zainstaluj alarmy — w zależności od potrzeb i układu firmy zainstaluj różne typy alarmów na drzwiach, oknach, a nawet alarmy wykrywania ruchu. Jeśli zainstalujesz alarmy wykrywające ruch, upewnij się, że nie masz towarów, roślin, balonów ani innych przedmiotów w miejscach, w których będą dmuchać, jeśli ciepło lub klimatyzacja włączy się w nocy, niepotrzebnie wywołując alarm i reakcję policji. Instalowanie alarmów to najbezpieczniejszy sposób ochrony firmy i zapobiegania kradzieży.

Niezależnie od tego czy posiadasz sklep działjący w dzień, sklep otwarty w nocy czy sklep całodobowy, zadbaj o jego bezpieczeństwo oraz bezpieczeństwo swoich klientów. Sklepy całodobowe, np. sklepy całodobowe Opole, często zlokalizowane są przy mniej ruchliwych ulicach, a na zmianie nocnej nie ma tak wielu pracowników jak w dzień. Wprowadzenie systemów bezpieczeństwa, jak kamery do sklepu całodobowego, antynapad do sklepu całodobowego, to znakomity sposób, aby poprawić bezpieczeństwo personalu, jak również klientów.

Jak kamery CCTV pomagagają w sklepach?

Pomimo kosztów instalacji firmowego systemu bezpieczeństwa , kamery CCTV w końcu zwrócą się w postaci zmniejszonego ubytku zapasów. Kamery CCTV eliminują martwe punkty i ukryte zakamarki wewnątrz sklepów. Dzięki CCTV możesz przez cały czas obserwować swój sklep, klientów i pracowników. Zainstalowanie kamer CCTV i nagrywanie materiałów z monitoringu nie tylko odstraszy potencjalnych złodziei sklepowych, ale także pomoże złapać przestępców na gorącym uczynku.

Dodatkowe korzyści z instalowania kamer w przestrzeniach komercyjnych

Oprócz zapobiegania, wykrywania i ograniczania kradzieży sklepowych i kurczenia się zapasów spowodowanych zarówno przez nieuczciwych klientów, jak i pracowników, kamery CCTV zapewniają firmom szereg dodatkowych korzyści. Umieszczone na zewnątrz posesji, w dokach załadunkowych i na parkingach, kamery CCTV odstraszają brutalną przestępczość i włamania. Mogą również zapewnić pracownikom uczciwe postępowanie z gotówką, przydać się w przypadku napadu, a także przydadzą się w przypadku pozwu o obrażenia ciała. Aby dowiedzieć się więcej o ochronie firmy, pracowników i własności komercyjnej za pomocą kamer CCTV jako części kompletnego systemu ochrony komercyjnej, skontaktuj się z Unitrez  już dziś.

Zamów monitoring do sklepu, alarm do sklepu, kamery do sklepu. Skorzystaj z usługi: antynapad do sklepu, ochrona fizyczna sklepu. Te i inne usługi, znajdziesz w ofercie Unitrez – Agencja Ochrony Opole.

Profesjonalne systemy bezpieczeństwa

Nawet jeśli wdrażasz inne strategie w swoim sklepie detalicznym, najskuteczniejszym sposobem zabezpieczenia Twojej firmy są profesjonalnie zainstalowane komercyjne systemy alarmowe. Profesjonalne systemy bezpieczeństwa sklepów detalicznych zapewniają stałą ochronę dzięki profesjonalnie zaprojektowanemu systemowi, bezbłędnej instalacji, profesjonalnej pomocy, całodobowemu monitorowaniu i łatwo dostępnej pomocy systemowej. 

Dzięki profesjonalnie zainstalowanej sieci kamer CCTV możesz spać spokojnie, wiedząc, że Twoja firma jest chroniona przez cały czas. Zabezpiecz swoją firmę przed skurczami, włamaniami, wandalizmem i włamaniami za pomocą kompletnego systemu. Aby określić najlepszy system bezpieczeństwa i strategię dla Twojej powierzchni handlowej, biura lub lokalizacji handlowej, skontaktuj się z naszymi doświadczonymi specjalistami z Unitrez  już dziś.