Unitrez Ochrona – Agencja Ochrony w Opolu

Jakie ubezpieczenia kupić przed wakacjami?

Wakacje to wyjątkowy okres kiedy powinniśmy zadbać nie tylko o ochronę przed słońcem, ale również pomyśleć o swoim zdrowiu, ubezpieczeniu go. Tak samo dotyczy to mieszkania, domu oraz samochodu. Z tego artykułu dowiesz się jakimi ubezpieczeniami warto zainteresować się przed wakacjami. Ubezpieczenie na wakacje powinno przede wszystkim działać na naszą korzyść, ponieważ skutki wypadków i zdarzeń losowych mogą nie tylko być dotkliwe dla zdrowi, ale w przypadku podróży zagranicznych, także kosztowne w leczeniu. 

Mieszkasz w Opolu? Dowiedz się więcej o ubezpieczeniu na życie, domu, mieszkania oraz samochodu. Odwiedź nas w siedzibie firmy Unitrez, ul. Górna 5 już teraz.

W okresie wakacyjnym podobnie jak i przez resztę roku, warto zadba o dobre ubezpieczenie. Możesz skoncentrować swoją uwagę na klasycznych ubezpieczeniach na życie, polisie OC i AC także ubezpieczeniu mieszkania i domu. Warto dodatkowo zwrócić uwagę na dodatki do ubezpieczeń lub nawet zaopatrzyć się w nowe wakacyjne ubezpieczenie. 

W przypadku wyjazdu wakacyjnego dobrze będzie jeśli ubezpieczenie uwzględni:

  • Leczenie i transport do Polski, 
  • Ubezpieczenie bagażu, 
  • Choroba za granicą, 
  • Sporty wysokiego ryzyka (w tym jednorazowe atrakcje turystyczne),
  • Ubezpieczenie NNW oraz OC w życiu prywatnym. 

Ponadto wskazane wyżej:

  • Ubezpieczenie domu i mieszkania, od kradzieży i następstw zdarzeń losowoych,
  • Ubezpieczenie samochodu na wypadek kradzieży, ubezpieczenie jego zawartości oraz dodatkowy assistance, także działający na terenie Europy. 
Decydując się na ubezpieczenie, czy na życie czy dodatkowe pakiety assitance dla ubezpieczenia samochodu, warto zwrócić uwagę na oferty zagraniczne. A więc przede wszystkim warunki ubezpieczenia i jego realizacji poza granicami kraju. 

Wykup ubezpieczenie!

Zadzwoń i umów się na bezpłatną konsultację.