Unitrez Ochrona – Agencja Ochrony w Opolu

Funkcje wysokiej klasy kamer bezpieczeństwa

Najlepsze zabezpieczenia to takie, jakie możesz zobaczyć. Niezależnie od tego, czy jest to dom, czy firma, wysokiej klasy kamery bezpieczeństwa to doskonały sposób na ochronę Twojej własności i aktywów. Znaczące postępy w technologii kamer i dostępności cyfrowej na nowo definiują, co sprawia, że ​​kamery bezpieczeństwa są urządzeniami wysokiej klasy.

Krystalicznie czysty obraz wideo, bezpłatny zdalny podgląd za pomocą smartfona bez abonamentu oraz noktowizor w podczerwieni w całkowitej ciemności to tylko niektóre z cech, które składają się na wysokiej klasy kamerę do monitoringu. Rozważ naszą pełną recenzję tych najważniejszych funkcji lub skonsultuj się z ekspertem ds. bezpieczeństwa, aby znaleźć idealny system kamer dla Twojej nieruchomości.

Krystalicznie czysty nadzór 1080p i 4K

Wysokiej klasy kamery bezpieczeństwa zapewniają krystalicznie czysty obraz od 1080p HD do 4K Ultra HD z rozdzielczością 4096×2048. Kamery bezpieczeństwa o tego typu możliwościach rejestrują niemal każdy szczegół. Dzięki kamerom bezpieczeństwa 4K możesz spodziewać się ostrych obrazów, które ułatwią bezproblemową identyfikację twarzy i obiektów.

Możesz także nagrywać materiał z imponującym poziomem przejrzystości i szczegółowości oraz powiększać, aby zobaczyć obiekty z dużej odległości z wysoką wyrazistością i rozdzielczością, co może mieć kluczowe znaczenie dla identyfikacji intruza lub nie. Kamery na tym poziomie mają również bardziej zaawansowane obiektywy, dzięki czemu będziesz w stanie uchwycić więcej światła skutecznie niż kiedykolwiek wcześniej.

Widzenie nocne w podczerwieni

Wiodące wysokiej klasy kamery bezpieczeństwa posiadają funkcję widzenia nocnego w podczerwieni . Pozwala to kamerom widzieć w całkowitej ciemności, dzięki czemu będziesz w stanie uchwycić dowolny materiał bez potrzeby ciągłego oświetlenia obszaru nadzoru. Noktowizor na podczerwień ma kluczowe znaczenie dla zewnętrznych systemów bezpieczeństwa, aby nagrywać wyraźny obraz o każdej porze dnia.

Nawet w przypadku kamer do monitoringu w pomieszczeniach korzystne jest widzenie w nocy w podczerwieni. Wysokiej klasy kamery do monitoringu oferują dalekie widzenie w nocy w podczerwieni, dzięki czemu będziesz w stanie zobaczyć, co się dzieje, nawet jeśli jest daleko.

Starlight — wydajność przy słabym oświetleniu

Technologia Starlight to najważniejsza funkcja w wysokiej klasy kamerach bezpieczeństwa, która pomaga lepiej widzieć w warunkach słabego oświetlenia. Dobra praca kamer monitorujących przy słabym oświetleniu może być trudna i jest to zdecydowanie prawdziwe, jeśli Twoja kamera ma funkcję noktowizyjnego widzenia w podczerwieni. Jednak w takich przypadkach funkcje takie jak Starlight zapewnią możliwość robienia zdjęć bez względu na to, jak ciemne są warunki na Twojej posesji.

Najnowsza technologia Starlight pozwala nawet cieszyć się kolorowymi obrazami w warunkach słabego oświetlenia. Jest to główna zaleta, ponieważ większość aparatów tego nie robi. Oznacza to, że będziesz mógł zobaczyć kolory pojazdów i odzieży, dzięki czemu sprawcy będą łatwiej identyfikowani i schwytani przez władze.

Zasilanie przez Ethernet (PoE)

Technologia PoE stała się złotym standardem dla wysokiej klasy kamer bezpieczeństwa. Kamery IP są jednymi z wiodących modeli systemów, ponieważ oferują lepsze i bardziej wszechstronne funkcje niż kamery analogowe i HD-over-Coax . PoE to technologia szczególnie przydatna dla tych, którzy planują instalację profesjonalnego systemu monitoringu.

Dzięki PoE nie musisz się martwić o prowadzenie kabli z kamery do gniazdka elektrycznego. Wystarczy, że podłączysz je do kabla Ethernet, a otrzymają zarówno prąd, jak i dane w jednym wygodnym pakiecie. Oznacza to również, że możesz umieścić kamery praktycznie w dowolnym miejscu na zewnątrz, nie martwiąc się, że znajdują się wystarczająco blisko źródła zasilania, aby mogło działać.

Konstrukcja odporna na warunki atmosferyczne i wandalizm

Wysokiej klasy kamery bezpieczeństwa są często projektowane tak, aby były odporne na warunki atmosferyczne i wandalizm do instalacji na zewnątrz. Zazwyczaj są lepiej wyposażone do pracy na zewnątrz niż kamery bezpieczeństwa gorszej jakości, dlatego oferują znacznie wyższy poziom ochrony przed wandalizmem lub trudnymi warunkami pogodowymi.

Aby zapewnić niezawodne działanie i nieprzerwaną funkcjonalność, wysokiej klasy kamery do monitoringu są zbudowane z wytrzymałych materiałów, które są w stanie wytrzymać uderzenia i poradzić sobie z najbardziej niesprzyjającymi warunkami pogodowymi. Posiadają również trwałą obudowę i obudowę zapobiegającą wandalizmowi.

Zdalny podgląd

Zdalny podgląd to jedna z najpopularniejszych funkcji dzisiejszych wysokiej klasy kamer bezpieczeństwa. Umożliwia oglądanie na żywo lub nagranego materiału z kamer bezpośrednio na telefonie komórkowym, tablecie lub komputerze. Zdalny podgląd może również łączyć się ze zdalnie sterowanymi funkcjami obrotu/pochylenia/zoomu, które można znaleźć w niektórych wysokiej klasy zewnętrznych kamerach do monitoringu .

Aby cieszyć się zdalnym podglądem, potrzebujesz tylko szybkiego połączenia internetowego, a następnie możesz zdalnie oglądać to, co widzi kamera, z dowolnego komputera z przeglądarką internetową lub za pomocą aplikacji zainstalowanej na smartfonie lub tablecie. Możesz łatwo monitorować swoją posiadłość, swoje dzieci i zwierzęta w domu, gdy jesteś z dala od dowolnego miejsca i o dowolnej porze.

Inteligentne nagrywanie i odtwarzanie

Kolejną świetną cechą wysokiej klasy kamer bezpieczeństwa jest inteligentne nagrywanie i odtwarzanie. Gdy kamery bezpieczeństwa są podłączone do sieciowego rejestratora wideo klasy komercyjnej , możesz korzystać z zaawansowanych funkcji, takich jak wykrywanie ruchu, analiza wideo i nie tylko. Te funkcje umożliwiają ciągłe nagrywanie, gdy w monitorowanym obszarze występuje ruch lub dźwięk.

Możesz także odtwarzać interesujące nagrania wideo, pomijając te, które nie wymagają przeglądu. Ta funkcja oszczędza również energię, nagrywając tylko wtedy, gdy jest to konieczne. Dzięki tej funkcji nie ma potrzeby nagrywania wszystkiego przez 24 godziny na dobę. Daje to możliwość nagrywania i odtwarzania wysokiej jakości wideo w niższych rozdzielczościach, dzięki czemu oszczędza miejsce na dysku twardym i skraca czas potrzebny na przeglądanie nagranego materiału.

Łatwy proces instalacji

Najlepsze wysokiej klasy kamery bezpieczeństwa są zaprojektowane tak, aby były łatwe w instalacji. Mają przewód zasilający, który jest podłączany do gniazdka i zwykle są instalowane na suficie lub ścianie za pomocą śrub, kotew lub wsporników. Instalacja zajmuje tylko kilka minut, ponieważ nie wymaga skomplikowanego okablowania. Czasami te kamery mogą być zasilane baterią, co jest świetne, jeśli mieszkasz w odległej lokalizacji bez zasilania.

Aby zainstalować wysokiej klasy kamery do monitoringu, nie potrzebujesz żadnych specjalnych umiejętności ani wiedzy technicznej. Instalację można wykonać w kilka minut i nie trzeba dzwonić do elektryka ani profesjonalnego instalatora kamer. Dzięki samodzielnej instalacji możesz zaoszczędzić tysiące złotych na kosztach instalacji. Jednak pamiętaj, że montaż kamer to nie wszystko. Profesjonaliści Unitrez pomogą Ci w stworzeniu całego systemu monitoringu, zaplanowaniu rozmieszczenia kamer, wyborze właściwych urządzeń, itp..

Kup wysokiej klasy kamery bezpieczeństwa
Jeśli szukasz zaawansowanych kamer i systemów bezpieczeństwa z niesamowitymi funkcjami, zacznij od Unitrez. Zależy nam na dostarczaniu produktów wysokiej jakości, które można zainstalować szybko, łatwo i niedrogo. Wybierz z naszym doradcą wysokiej klasy kamer bezpieczeństwa do domu lub firmy. Niezależnie od tego, czy chcesz chronić swoją własność, czy monitorować pracowników, mamy wysokiej klasy system kamer CCTV, który spełni Twoje potrzeby.