Unitrez Ochrona – Agencja Ochrony w Opolu

ERGO Hestia oddział Opole

Ergo Hestia to zakład ubezpieczeń oferujący swoim klientom cały wachlarz usług w zakresie oferty ubezpieczeń OC, AC, podróżnych, ubezpieczeń mienia, a także ubezpieczeń biznesowych. Zakład Ubezpieczeń Ergo Hestia jest w czołówce największych towarzystw ubezpieczeniowych w Polsce, co świadczy o bardzo dużym zaufaniu ze strony klientów. W Opolu znajdziesz agentów ubezpieczeniowych, którzy w swojej ofercie posiadają ubezpieczenia Ergo Hestia, ale także oddziały firmy, które możesz odwiedzić.

Ubezpieczenia ERGO Hestia

W ofercie Ergo Hestia ubezpieczenie, znajdziesz, m.in. ubezpieczenia na życie, komunikacyjne, nieruchomości, ubezpieczenia turystyczne i dla firm. Wśród nich możemy wyróżnić:

 • Ubezpieczenie komunikacyjne Ergo Hestia: polisa OC, polisa AC, ubezpieczenie NNW
 • Dodatkowe Ubezpieczenie uzupełniające do ubezpieczenia komunikacyjnego: Car Assistance, Bagaż, Stała suma ubezpieczenia, Ubezpieczenie szyb.
 • Ubezpieczenie domu i mieszkania Ergo Hestia: ubezpiecz mienie od ognia i zdarzeń losowych, ubezpieczenie mienia od kradzieży, domu w budowie, domek letniskowy, ubezpieczenie NNW oraz ubezpieczenie OC w życiu prywatnym,
 • Dodatkowe opcje ubezpieczenia domu i mieszkania: Home Assistance i Medical Assistance,
 • Ubezpieczenie zdrowia i życia Ergo Hestia, w tym indywidualne ubezpieczenie na życie Ergo Hestia, ubezpieczenie dla klientów indywidualnych i firm,
 • Ubezpieczenie podróżne i sportowe w ERGO Hestia: pomoc medyczna i koszty leczenia, ubezpieczenie OC, ubezpieczenie NNW, ubezpieczenie bagażu,
 • Dodatkowe ubezpieczenie podróżne i sportowe: ubezpieczenie sprzętu sportowego, ubezpieczenie Sport lub Podróż Asssistance.
 • Ubezpieczenie firmy w ERGO Hestia: ubezpieczenie mienia od ognia i zdarzeń losowych, od kradzieży, OC zawody, OC w działalności gospodarczej, NNW, Autocasco

Oferta ubezpieczeń ERGO Hestia praktycznie wyczerpuje potrzeby większości klientów. Nie bez powodu towarzystwo ubezpieczeniowe cieszy się tak liczną grupą klientów.

Infolinia ERGO Hestia – numer kontaktowy

Kontakt ERGO Hestia przez Infolinię

 • 801 107 107
 • 58 555 55 55 – dla telefonów komórkowych i połączeń z zagranicy.

Możesz również skorzystać z tradycyjnych form kontaktu i wysłać swoje zgłoszenie faxem lub listem poleconym na adres siedziby firmy:

Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń Ergo Hestia Spółka Akcyjna
Ul. Hestii 1
81-731 Sopot

Oddział ERGO Hestia w Opolu

Ergo Hestia posiada liczne oddziały i punkty sprzedaży ubezpieczeń w Opolu. Szczegółowe informacje o oddziałach i punktach obsługi, znajdziesz na mapie udostępnionej w serwisie informacyjnym ergohestia.pl

W punkcie obsługi, możesz także złożyć informacje na takie tematy jak:

 • Likwidacja szkody ERGO Hestia,
 • pojazd zastępczy,
 • wypowiedzenie polisy OC w ERGO Hestia,
 • inne.

Ubezpieczenie samochodu ERGO Hestia

Towarzystwo ubezpieczeniowe ERGO Hestia często wyszczególniane jest w wielu porównywarkach cen polis OC, oraz znajdziesz je w ofercie większości agentów ubezpieczeniowych. Ubezpieczenie OC i AC samochodu w ERGO Hestia charakteryzuje dobra cena i bezproblemowa wypłacalność.

 • Polisa ubezpieczenia komunikacyjnego Ergo Hestia: polisa OC, polisa AC, ubezpieczenie NNW
 • Ubezpieczenie uzupełniające do ubezpieczenia komunikacyjnego: Car Assistance, Bagaż, Stała suma ubezpieczenia, Ubezpieczenie szyb.

Porównaj ceny ubezpieczeń – Unitrez

Niezależnie od tego jaki typ pojazdu posiadasz, a może chcesz ubezpieczyć mienie firmy, prywatny dom, wykupić ubezpieczenie na życie? Zapraszamy do kontaktu z agentem Unitrez Ubezpieczenia, który przygotuje dla Ciebie spersonalizowaną ofertę w całym zakresie ubezpieczeń ERGO Hestia, a także porówna ją z innymi towarzystwami ubezpieczeniowymi.

Porównywanie cen polis ubezpieczeniowych pozwala znaleźć najlepszą i najtańszą ofertę, dopasowaną do Twoich potrzeb. Jeśli jesteś w pobliżu, w Opolu, możesz odwiedzić nasze biuro na ul. Górnej. Pamiętaj, że większość polis ubezpieczeniowych możesz kupić online lub podczas rozmowy telefonicznej.