Unitrez Ochrona – Agencja Ochrony w Opolu

Co to jest mobilna wieża dozorowa?

Mobilny system monitoringu to natychmiastowy, inteligentny i wysoce mobilny modułowy system bezpieczeństwa, który obsługuje niestandardową integrację sprzętu, takiego jak kamery IP, urządzenia bezprzewodowe, oświetlenie awaryjne, sprzęt PA itp. na wysuwanym maszcie. System może być zasilany bateriami, zasilanie prądem zmiennym lub energią słoneczną, zapewniające nieprzerwane działanie, które idealnie nadaje się do tymczasowych, pilnie wdrażanych i wysoce mobilnych potrzeb w zakresie nadzoru.

Mobilna wieża monitorująca – informacje podstawowe

Mobilna wieża dozorowa to idealne rozwiązanie dla każdego, kto potrzebuje monitoringu video i systemów alarmowych w miejscach nieprzystosowanych do montażu takich systemów lub pozbawionych źródła zasilania. Dobrze sprawdzą się na placach budowy, szczególnie poza miastem lub na działkach, nieprzystosowanych do tego, aby zainstalować tam urządzenia elektryczne.

Pomogą skutecznie ochronić Twoje mienie, materiały lub inne zasoby, dla których system monitoringu będzie kluczowy w ochronie. Może używać ich np. na imprezach plenerowych, aby zapewnić uczestnikom zabawy dodatkową ochronę i wsparcie zespołu ochrony, który zajmie się wykrywaniem nieprawidłowości czy przestępstw. Podobnie mobilna wieża dozorowa znajdzie zastosowanie na targach czy parkingach, autostradach.

Mobilna wieża dozorowa może być skonfigurowana wg. potrzeb klienta. Ograniczać się wyłącznie do podstawowych systemów kamer wizyjnych, ale również posiadać system alarmowy, syreny, głośniki i różnego rodzaju czujniki, np. ruchu. Videoanalityka, możliwość wezwania patrolu interwencyjnego, video patrole, to usługi i rozwiązania, które mogą skutecznie wzmocnić działanie wieży i przyśpieszyć interwencję.

Zalety mobilnej wieży monitorującej

Szybkie wdrożenie w kilka minut.

Elastyczne do Twoich wymagań, wieże CCTV można łatwo holować samochodem i są łatwe do zainstalowania w praktycznie dowolnym miejscu w ciągu kilku minut. Demontaż haka holowniczego, rozłożenie masztu i zwiększenie mocy wymaga jedynie minimalnej wiedzy technicznej.

Solidna konstrukcja, stworzona z myślą o wytrzymałości.

Wykonany z najmocniejszych i najtrwalszych materiałów, ze specjalistycznym spawaniem i wewnętrznym zespołem elektrycznym odpornym na wibracje.

Łatwe skalowanie i integracja.

Mobilne wieże CCTV działają bardzo dobrze samodzielnie lub można je łatwo zintegrować z nową lub istniejącą siecią wideo. Wieże są w stanie łączyć się z szeroką gamą platform oprogramowania do zarządzania wideo (VMS).

Mobilna wieża monitorująca zapewnia:

  • Ochronę dla budownictwa mieszkaniowego i komercyjnego
  • Ochronę wydarzeń specjalnych – imprez masowych, eventów
  • Ochronę placów i parkingów
  • Ochronę tymczasowych lokalizacji
  • Ochronę terenów budowy dróg i mostów
  • Ochronę rozległych terenów przemysłowych