Unitrez Ochrona – Agencja Ochrony w Opolu

Bezpieczeństwo w domu

Bezpieczeństwo własnego domu jest główną troską ich właścicieli. Nie inaczej wygląda to w przypadku ochrony firm i terenów przynależnych. Dlatego firma Unitrez – Agencja Ochrony Opole dokłada wszelkich starań oferując kompleksową usługę obejmującą projektowanie i instalację innowacyjnych technologii, zarządzanie systemami alarmowymi, ich konserwację oraz szereg usług wspomagających jak wideopatrol, wideoweryfikacja czy systemy antynapadowe.

Rozwiązanie oferowane przez Unitrez Opole wykorzystują szereg technologii jak wewnętrzne i zewnętrzne czujniki antywłamaniowe, systemy nadzoru video oraz gotowość grup interwencyjnych. Wszystkie wspomagane usługami wideoweryfikacji czy wideopatrolu. Systemy bezpieczeństwa można dostosować do każdej sytuacji: w razie potrzeby mogą być bezprzewodowe i nie wymagają prac murarskich.

System bezpieczeństwa w domu i firmie

Budowanie systemu bezpieczeństwa w domu i firmie zaczynamy od przygotowania odpowiedniego projektu. Obejmuje on audyt bezpieczeństwa a więc przede wszystkim wskazanie i wyszczególnienie wszelkiego rodzaju zagrożeń i słabych punktów obiektu, które niezwłocznie wymagają monitoringu lub zabezpieczenia. Instalatorzy są odpowiedzialni za prawidłową instalację domowego czy firmowego systemu antywłamaniowego. Unitrez oferuje zarówno instalację, jak i konserwację systemu. Jakość usług świadczonych przez zespół techników Unitrez potwierdzają certyfikaty, szkolenia i doświadczenie.

Stacja Monitorowania Alarmów Unitrez działa dzień i noc, 365 dni w roku, aby chronić to, co jest dla Ciebie najważniejsze. Możemy podjąć natychmiastowe reakcje ostrzegając grupy i patrole interwencyjne, a w miarę konieczności także policję lub inne służby ratunkowe. Dzięki stosowanemu systemowi wideo oraz usługom powiązanym operatorzy SMA mogą skutecznie odróżniać fałszywe alarmy od rzeczywistych zagrożeń występujących na chronionym obiekcie.

Prywatni ochroniarze Unitrez czyli gotowe do działania patrole interwencyjne podejmują się wszystkich przyjętych i sprawdzonych zgłoszeń aby przecwidziałać lub udaremnić próbom kradzieży, włamania czy napadu. Pozostają w stałbym kontakcie ze Stacją Monitorowania Alarmów Unitrez. Ta zaalarmuje patrol w najbliższej okolicy Twojego domu. 

Nie mniej ważnym elementem jest naklejka odstraszająca, która ma być widoczna na zewnątrz budynku, np. na ścianie lub ogrodzeniu. Ta pozornie nic nie znaczą etykieta ma zasygnalizować potencjalnym przestępcom, że ten obiekt jest chroniony przez system alarmowy. Okazuje się, że taka forma pozornej ochrony ma ogromny wpływ na podświadomość przestępców, którzy często omijają obiekty w obawie, przed szybką interwencją lub innymi zabezpieczeniami, np. ryzykiem nagrania wizerunku sprawcy.

Dowiedz się więcej o ochronie mienia

Zadzwoń i umów się na bezpłatną konsultację.