Unitrez Ochrona – Agencja Ochrony w Opolu

Agencja ochrony Ozimek

Agencja ochrony Unitrez świadczy usługi na terenie województwa opolskiego. Siedziba główna firmy znajduje się w Opolu, możesz także odwiedzić nasze oddzialy terenowe w Nysie i Prudniku, a także niedługo w Ozimku. Świadczymy kompleksowo usługi w zakresie szeroko pojętej ochrony mienia i osób, w tym w szczególności ochornę stacjonarną, patrole interwencyjne, monitoring wizyjny, serwis i instalację systemów monitorowania, alarmów, itp.. W ofercie znajdziesz również wszelkiego rodzaju ubezpieczenia, np. ubezpieczenie nieruchomości, ubezpieczenia komunikacyjne, na życie, grupowe i dla firm.

Możesz spotkać się siedzibie naszej firmy w Opolu lub w jednym z oddziałów w Nysie i Prudniku, także w Ozimku, aby porozmawiać na temat usług agencji ochrony. Jeśli jesteś zainteresowany ubezpieczeniem każdego rodzaju, skorzystaj ze wsparcia naszego agenta, Zadzwoń: (+48) 77 457 80 13

Na terenie wojewódzka opolskiego, świadczymy wszystkie usługi z zakresu doradztwa, montażu i serwisu systemów alarmowych, systemu monitoringu. Do dyspozycji naszych klientów są także usługi wspierające, jak np. możliwość zakupu bezdotykowego systemu pomiaru temperatury oraz instalacja systemów monitoringu pojazdów.

Dowiedz się więcej: