Unitrez Ochrona – Agencja Ochrony w Opolu

Praca w Unitrez

Witamy w Unitrez! Jesteśmy dumni, że możemy zaprezentować Ci możliwości rozwoju i pracy w naszej firmie. Unitrez to miejsce, gdzie pasja spotyka się z profesjonalizmem, a zaangażowanie przekłada się na realne efekty. Nasza działalność skupia się na dostarczaniu wysokiej jakości usług w zakresie ochrony i bezpieczeństwa osób i mienia, stale rozwijając naszą ofertę oraz poszerzając zakres i obszar działalności. Jesteśmy obecni w całym województwie opolskim, dostarczając usługi ochrony osób i mienia oraz realizując projekty planowania, instalacji i serwisu systemów alarmowych, monitoringu, inteligentnych rozwiązań dla domu i firmy. Dołącz do naszego zespołu.

Szukasz pracy w ochronie?

Aktualizacja: kwiecień 2024

Instalator i serwisant systemów alarmowych oraz telewizji przemysłowej

  • Stanowisko: Serwisant systemów alarmowych i telewizji przemysłowej
  • Miejsce pracy: Terenowe oraz w biurze (Opole, ul. Górna)
  • Godziny pracy: Poniedziałek – Piątek, 08:00 – 16:00

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Szkolenia techniczne oraz wsparcie wdrożeniowe na starcie
  • Możliwość partycypowania w kosztach siłowni
  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Narzędzia i sprzęt potrzebne do wykonywania pracy

Wymagania:

  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziane doświadczenie w montażu i programowaniuSystemów Sygnalizacji Włamania i Napadu (SSWiN) – głównie firmy SATEL
  • Mile widziane doświadczenie w montażu i programowaniu Systemów Telewizji Przemysłowej – głównie BSC
  • Mile widziane doświadczenie w branży systemów bezpieczeństwa będzie dodatkowym atutem
  • Zmysł techniczny oraz umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów technicznych
  • Gotowość do pracy zarówno w zespole, jak i samodzielnie
Nie posiadasz doświadczenia z w/w systemami i oprogramowaniem? Nie rezygnuj z rekrutacji. Zapewniamy kompleksowe szkolenia techniczne oraz wsparcie wdrożeniowe na starcie.

Zakres obowiązków:
  • Montaż, programowanie i serwisowanie Systemów Sygnalizacji Włamania i Napadu (SSWiN) oraz Systemów Telewizji Przemysłowej
  • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów technicznych
  • Stała współpraca z klientami w celu zapewnienia najwyższej jakości usług

W pierwszym okresie praca pod nadzorem doświadczonego serwisanta, następnie samodzielna realizacja zadań.

Jeśli chcesz do nas dołączyć, wyślij swoje CV i list motywacyjny na adres: biuro@unitrez.pl z dopiskiem „Serwisant Systemów Alarmowych i TV Przemysłowej – [Twoje Imię i Nazwisko]”. Nie zapomnij załączyć deklaracji:

Przedstawiciel handlowy w Agencji Ochrony Unitrez

  • Stanowisko: Przedstawiciel handlowy
  • Miejsce pracy: praca w biurze (Opole, ul. Górna) oraz w terenie
  • Godziny pracy: Poniedziałek – Piątek, 07:30 – 15:30

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy uzależniony od osiąganych wyników
  • Profesjonalne szkolenia branżowe oraz wsparcie wdrożeniowe
  • Pracę w przyjaznym i zgranym zespole

Wymagania:

  • Umiejętność pracy w zespole
  • Wysoka kultura osobista
  • Mile widziane posiadanie własnego samochodu (opcjonalnie)
  • Zdolności do budowania długofalowych relacji z klientem
  • Skuteczność w pozyskiwaniu nowych kontrahentów oraz podpisywaniu umów
  • Mile widziane doświadczenie w branży (choć nie jest to warunek konieczny)
  • Otwartość na ludzi oraz wysoka efektywność w działaniu

Główne zadania:

  • Aktywne i efektywne pozyskiwanie nowych klientów oraz dbanie o dobre relacje z obecnymi kontrahentami
  • Budowanie oraz utrzymywanie długoterminowych relacji z klientami
  • Negocjowanie warunków współpracy oraz podpisywanie umów
  • Reprezentowanie firmy na zewnątrz oraz dbanie o jej pozytywny wizerunek

Jak aplikować?

Jeśli jesteś zainteresowany/a i spełniasz powyższe wymagania, prześlij swoje CV oraz list motywacyjny na adres e-mail: biuro@unitrez.pl z tytułem “Przedstawiciel Handlowy – [Twoje Imię i Nazwisko]

Nie zapomnij załączyć deklaracji:

Kurs doskonalący umiejętności kwalifikowanych pracowników ochrony

Oferujemy także kursy podnoszące kwalifikacje zawodowe, np.:

  • Kurs kwalifikowanego pracownika ochrony fizycznej i mienia – Unitrez Szkolenia [poznaj szczegóły]

  • Kurs doskonalący umiejętności kwalifikowanych pracowników ochrony [poznaj szczegóły]

Dowiedz się więcej o usługach i kursach
Unitrez - Agencja Ochrony

Zadzwoń i umów się na bezpłatną konsultację.